Příspěvky uživatele - 211.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jde z netřesku udělat lék?, 17.6.2012
Jde fakt z netřesku udělat lék?? A jak???
Identifikace keře, 15.3.2012
Vážně? Tak děkuji za identifikaci, hned jsem to omrknul na netu a abych řekl pravdu, nikdy jsem ji neviděl takto kvést, ani ty plody, ale možná je to tím, že v tu dobu ještě nebyla naše. Mohu okolo ní udělat kůrový záhon? A je nějaké obecné... celý příspěvek >
Identifikace keře, 15.3.2012 Obsahuje fotku
To je on...
Identifikace keře, 15.3.2012
Dobrý den, nedávno jsem koupil parcelu a mám na ní 2 keře, ale vůbec nevím co to je. Se zahradničinou ted začínám, tak budu rád, když mi někdo poradí. Na podzim byly krásně zelený, ale ted po těch mrazech mají cca polovinu listů zhnědlou a... celý příspěvek >
Jak dlouho klíčí mračňák?, 27.2.2012 Obsahuje fotku
Mračňák pěstuji již několik let.Vzešel ze semínek koupených v Lídlu.Bohužel ze všech zasetých pouze jeden.O to víc mi dělá radost.Na podzim ho sestříhám a tyto řízky dám do vody.Pustí kořínky a je zas co sázet a rozdávat.Nevytoste moc vysoký, tak... celý příspěvek >
Cider - výroba, 28.10.2010
delam cider s mostem s cukernatosti kolem 15-20 procent, vetsinou 20 procent, cider je pak ve finale sladky, coz mam rad
Gardenia, 26.8.2010
Krásný den všem milovnicím květin, bohužel mám uplně stejné zkušenosti s touto krásnou květinkou. Vykvetly dva krásně vonící květy a to bylo prozatím vše. Obsypaná poupaty, leč usychajícími. Musím podotknout, že jsme byli tři co jsme si jí koupili a... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - řez, 25.7.2010
Množení pivoňek je   možné několika způsoby. Ty keřové (sekce Mountan, zpravidla Paeonia suffruticosa) se v zahradnické praxi množí roubováním na kořeny jiných pivoňěk, zpravidla na bylinné (Paeonia lactiflora), uvádí se al i roubování... celý příspěvek >
Nejchutnější denivka, 4.4.2010
Zajímavé, velice děkuji za informace. Né že bych dostal chuť, ale to je spíše tím, že jsem "masovej".  No ale možná i pro mě je to využitelné, já tu denivku co mi překáží (nezapadá do koncepce) a je mi líto jí vyhodit sním. JP..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika