Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se starým namíchaným benzinem?, 26.6.2010
No, o to mi právě šlo: kam to vylít, aby to bylo rozumné, tj. snad i trochu ekologické? Honza
Co se starým namíchaným benzinem?, 25.6.2010
Zdravím, mám z cca prosince namíchaný benzín 1:50 do pily, ale koupil jsem ho moc a zbyl mi. Teď chci sekat s křovinořezem a namíchat si jiný benzín. Co s tím starým? Za odpovědi děkuje a zdraví Honza Marek
Srovnání křovinožezů Dolmar MS260U a MS290U, 5.6.2010
Dobrý den, chtěl bych poprosit, zda by někdo znalý srovnal tyto křovinořezy, viz název, které mají teď u nás v akci. Zřejmě se jedná o výběhové typy, protože na německých stránkách Dolmaru jsem se o nich nic nedočetl... Chci pořídit křovinořez na... celý příspěvek >
Dvouletý kvas, 3.4.2010
Spíše bych řekl, že se v ovoci sacharóza nenachází vůbec... Honza Marek
Hledám pěkný strom, 26.11.2009
Dobrý den, pokud chcete zajímavý a hezký strom, podívejte se po jeřábu oskeruši (Sorbus domestica). Roste ale velmi pomalu a potřebuje spíše vápenitý podklad a lehčí půdu (v ČR se vyskytuje převážně na Jižní Moravě). Teď ho zkouším zasadit v... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
A co tedy postříkat sousedovi po sklizni hrušek a před zimou jeho túje? :-) To by pak rez nepřezimovala, ne?
Špatné listy růže, 6.10.2009
Díky za radu... Zkusím to tak, jak jste radila. Mě té růže bylo líto a nerad bych o ni přišel...
Bruska řetězů Dolmar 340, 5.10.2009
Ta videa na youtube jsem viděl, díky, nicméně mi přijde, že doba řezu byla +- stejná? Mohl bych si to ještě upřesnit? 3/8 =.375, versus.325 -> to je rozteč mezi zuby, je to tak? 1,3 mm nebo 1.1 mm (mám za to, že u řetězu.325 je 1.1 mm) je šířka... celý příspěvek >
Špatné listy růže, 5.10.2009
A čím byste to stříkal/a, pokud byste to udělala? Něčím na padlí? Děkuju.
Bruska řetězů Dolmar 340, 4.10.2009
Zdravím, vy máte na PS420c řetěz 3/8? Mě ho prodali s.325? Mohl bych poprosit někoho znalého o srovnání řezného výkonu mezi těmito řetězy? Díky. Honza Marek
Špatné listy růže, 3.10.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, koupil jsem si růži Queen of Sweden. Je moc hezká, pěkně kvete, ale v poslední době se mi začalo něco dít s listy. Pro jistotu jsem to postříkal proti padlí, ale chtěl jsem požádat o zhlédnutí a případně o radu, zda se nejdná ještě o něco... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika