Příspěvky uživatele - 240.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokosová palma, 27.7.2011
Ahoj všem, dostala jsem darem kokosovou palmu se slovy, že mi asi dlouho nevydrží,  že většině pěstitelů odchází. Snažím se o ni pečovat, jako o všechny své květinky, bohužel dnes po 3 týdnech jsem zjistila, že ji začínají hnědnout konce listů.... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 25.6.2011
Já jen že tato rostlina tropická je a co se týče exotických, ony vlastně jsou všechny dovozové rostliny exotické, nebo snad jsou u nás někde viděny v sadech? No a co se týče drahosti, kdyby všichni čekali až něco dostanou, tak by doposud u nás neuměl... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 25.6.2011
Po doručení po dvou dnech shodila tak 80% listů. Znova jsem ji přesadil, tentokráte do rašeliny s hrabankou ze smrkového lesa 1:1 a již po týdnu vyrašilo několik nových větviček. Ono asi nebude rašelina jako rašelina. Nyní očekávám od kamaráda z... celý příspěvek >
Synsepalum dulcificum, 19.6.2011
No nějaké zkušenosti by mě zajímali, zrovna jsem tuto rostlinu dostal z Thajska a potvora i když je pod folii a denně rosena stále shazuje listy.
Dýmovnice do skleniku, 20.3.2011
no stojí to za prd, krom toho že to smrdí, výsledek nula. Škůdce to neničí, jen odpudí a po vyvětrání druhý den jsou molice zpět.
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 22.10.2010
Dobrý den, zajímají mě také tyto nůžky a to zejména pro roubování vinné révy. Můžete mi poradit, kde se v Česku dají sehnat? Nikde jsem na to ještě na českém trhu nenarazil. Děkuji za odpověď Daniel
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Dobrý večer, roundup na zahrádce používám, přesto ve mě hlodá podezření. Je prokázané, že za posledních několik desetiletí došlo ke zmenšení počtu buněčných organismů v půdě (cca o polovinu na 1m2). Něco to jistě způsobilo. A já řadím na první místo... celý příspěvek >
Babako, 21.7.2010
Ano lze to, ale rozhodně bych rostlinu nechával raději na stejném místě. Babako kvete v tuto dobu, ale plody dozrávají až po 10 měsících a tak bych rozhodně nerizkoval přenášení. Z vlastní zkušenosti vím, že celoroční teplota do 25 stupnů je akorát.... celý příspěvek >
Hnědá voda, 12.6.2010
no chci se vas zeptat mate u jezirka mulcovaci kuru?jestli jo tak je to tim protoze mulcovaci kury jsou necim napusteny a kdyz zaprsi tak mulcovaci kura pusti.Aspon ja jsem dal pod mulcovaci kuru netkanou textilii a to mi pomohlo.jezirko mam tedkom... celý příspěvek >
Řez révy, 1.4.2010
Mám na zahradě jen několik keřů, do 20 hlav, takže ručně každou ránu ošetřit by nebyl tak velký problém. Můžete mi poradit, kde by se takový prostředek na srážení mízy dal sehnat, případně jak se přesně nazývá, abych si ho mohl koupit? 
Jak zakryt černou folii?, 10.2.2010
zdravim jeste to nemam vyskousene ale ja myslim ze ne protoze jsem mel vodopad a ten jsem delal s tim stejnym lepidlem a ryby zijou a rostliny rostou
Potůček - umístění plochých kamenů, 16.1.2010
zdravim mel bych lepsi napad nez bych dal cernou folii tak bych vzal a po cele delce potucku bych nasypal 5cm vrstvu pisku pak na to bych dal geotextilii a na to tu cernou folii a jak by jste tam daval ty tameny tak by to stacilo vzit a bumovym... celý příspěvek >
Jak zakryt černou folii?, 7.1.2010
Zdravim z druhe strany mam geotextilii a a pod tim mam jeste hrubou folii a nemam strach ze by mi to propichlo folii. muzete prosim dat nejakou fotku vasecho jezirka dekuj predem.
Jak zakryt černou folii?, 2.1.2010 Obsahuje fotku
Zdravim dnes jsem chtel vlozit fotky a nejak mi to tady nejde nemate nekdo zkusenosti s tim?
Jak zakryt černou folii?, 29.12.2009
Zdravim vsechy chtel bych se s vami podelit o muj napad co jsem zkousel a vyslo to, pred tremi lety jsem si vybudoval jezirko jenze mam trosku strmy svah a tak mi vyleza folie a tak jsem uvazoval jak to zamaskovat a po trech letech jsem to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika