Příspěvky uživatele - 227.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Baobab, 26.3.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, začala jsem pěstovat Baobab. Má asi 3 týdny. Ráda bych se zaptala, jak roste. Tedy jaké mám šance o kolik vyroste do podzimu a jestli ho mám přesadit už teď do něčeho většího. Máte někdo už větší stromek? Ráda bych vidělaq jak to v bytě... celý příspěvek >
neznámá exotická rostlina - Delonix, 19.3.2008 Obsahuje fotku
Ještě obrázek...
neznámá exotická rostlina - Delonix, 19.3.2008
Taky jsem koupila na Aukru a už mám cca 15 cm veké rostlinky.  Nepilovala jsem, ale dala do více teplé vody do termosky přes noc.Zasadila jsem do substrátu pro výsadbu a množení a asi za 4 týdny byly venku. Nikola
Závady při výrobě domácích uzenin?, 7.3.2008
Již přes 20 let dělávám domácí klobásy a zabíjačky.S tímto co píšete jsem se setkal u případů,ne zrovna mých, ale u kolegů,kdy jak píše uvedený pán.Je důležité dlouho míchat uvedené směsi.Když dělávám klobásy. npř. kolem 30 kg.míchám to ve vaníčce,... celý příspěvek >
jak zasadit kokosový ořech, 8.7.2007
no, já mám slabost pro tropické rostliny a tak jsem si už vypěstoval citroník, mango...no a po delší době jsem zkusil i kokos z obchodu. Ne, že bych ho zasadil , ale dal ho do kbeliku s vodou a asi po 2 měsících (vodu jsem po týdnu měnil) mi z něj... celý příspěvek >
Neznáte tuto rostlinu?, 9.6.2007
EUPHORBIA milli " SIRAYA"
Neznámá rostlina, 9.6.2007
Sukulent-EUPHORBIA LEUCONERA
zahradní kala, 1.5.2007
Zrovna u většiny pěstovaných druhů kal bych doporučoval mnoho slunce, snad i úpal. Podmínkou je, aby kořeny, respektive kořenový bal byl poměrně chráněn od úpalu a následného přehřátí. To kytce opravdu škodí. Já své rostliny pěstuji přímo ve volné... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 25.4.2007
Díky za rady na těchto stránkách.Na podzim jsme zasadili asi 120 tuji,ujaly se všechny,ale nevěděli jsme si rady právě s tím zastříháváním,takže zastřihnout až po roce.Děkuji ještě jednou.
jak rozmnožit svícník, 27.11.2006 Obsahuje fotku
Přesně tak. Kytka z okruhu - řezat, řezat, řezat - . Zakořeňuje naprosto bez problémů, a zajímavý je i pokus, hlavní kytka na polici a konec výhonu nechat zarůst a zakořenit v menším květináčku níže. Jen jedno ti poradím. Kytku v létě hnoj, zalévej a... celý příspěvek >
Trojlístek s červenými listy, 15.10.2006
Oxalis triangularis. Vděčná kytka z rodu Oxalisů. Libuje si ve vlhčí humozní půdě a dokáže být vděčná za výraznější hnojení. Já ji pěstuji jako podrost velkých rostlin ( Fíkusy, Palmy apod.) V létě přebytečné oddenky vysazuji volně do záhonu,... celý příspěvek >
Thuja Occidentalis - stříhání, 15.10.2006
Chtěla jsem se zeptat na stříhání thůjí.Teď na podzim jsme zasadili thůje asi metr vysoké a zajímalo by mě jestli je ještě před zimou máme ostříhat,nebo až teda v tom březnu.  Děkuji.
informace o Arisaema triphyllum pro začátečníky, 29.8.2006
Tak, tuto kytku pěstuji taky, a vím že vení nijak náročná. Zasadit do vlhčí, kyselejší( rašelina) půdy na mírně přistíněné místo, asi do hloubky 12-15 cm a více se nestarat. Nevyžaduje ani hnojení, jediné co může ocenit, je lehčí nastýlka na zimu,... celý příspěvek >
Bambus, 29.8.2006
Milí bambusáci, To co jste si koupili s obchodním názvem BAMBUS bude dozajista jen část kmene s vegetujícím pupenem rostliny "Dracaena". Je velmi přizpůsobivá, takže pokud ji nedáte do mražáku, nebo do sklepa tak vám poroste. Není vybíravá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika