Příspěvky uživatele - 20.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyhubit křečky, 13.7.2010
JJ, vztahuje se na ně §50 114/92 a raděj bych si jej nejdříve přečetl, než začít hubit... tím spíš s takhle veřejnou prezentací...
Zahradni architektura, 9.7.2010
Dobrý den, až něco takového najdete, tak dejte vědět, ale doost silně o tom pochybuji... Nejsdílnější, co jsem kdy našel je http://www.jebavy.com/3.htm (snad to nebude smazáno). Ale to je stejně na... Jediné, co Vám kdo ukáže je vizualizace a ta je... celý příspěvek >
Neznámý živočich, 8.7.2010
klidně i vážka se může objevit, ale tohle to nebude... ačkoliv mají velkou varibilitu larev, v téhle velikosti by měla vážká již zřejmý základ křídel a vážka má také více diferenciovanou hlavu(většinou né takhle pravidelně kulatou) a jestli byla... celý příspěvek >
Neznámý živočich, 7.7.2010
já bych tipoval spíše toho potápníka... Měla larva zřetelná kusadla(nějaký náznak tam vidím)?
Kupanie v zahradnom jazierku, rizika?, 7.7.2010
Ne, opravdu ne, Alí, dnes se pletete Vy... Naegleria, která patří mezi měňavky(améby), je to co myslel předchozí přispěvatel... Jsou to améby s možným výskytem právě v teplé stojaté vodě(stejně jako legionella), napadají mozek přes dutinu... celý příspěvek >
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 29.6.2010
Jaj, ten je až tak veliký? Jen jezdím okolo a můj odhad byl jen třetinový... Taky jsem 2 roky chodil a koukal co a jak, až jsem vzal do ruky pilu a šlo to jedna báseň...Nejdřív suché větve, pak co se křížily a hned to vypadalo líp, bez nějakého... celý příspěvek >
Na vosy bez chemie, 25.6.2010
Jen malé oprava - nic do zahrady nelákáte víc, než by tam stejně přiletělo... Ono je to úplně jedno, jestli tam přiletí vosa na nabodnuté kvasící jablko a nebo na kvasící sirup!!! Naopak, feromonovým dorozumíváním se tomu místu začnou vosy po... celý příspěvek >
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 25.6.2010
Aleno, sežeňte si razítko od někoho povolaného, že strom je nemocný a pak už by to mělo jít bez problémů... Jinak k těm zákonům: § 8 (2) Povolení není třeba ke kácení dřevin z důvodů pěstebních, to je za účelem obnovy porostů nebo při provádění... celý příspěvek >
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 25.6.2010
Snad jste nekoupil ten krásný sad po pravé straně před Střemy(když se jede od Nebužel)...Řeším podobný problém v menším měřítku, čas jen o víkendech... No zábavy až až... Já to řeším tak, že stromy na první pohled nevyhovující jdou na hromadu na... celý příspěvek >
Větrné čerpadlo, 25.6.2010
Moc hezké, mohl bych poprosit jen o nákres uchycení kormidla a brzdného systému? Viděl jsem brzdový systém s dvěma kormidly na sebe kolmými a tím docházelo ke stejné regulaci, ovšem Vaše řešení se mi líbí více... Bohužel má představivost už zde... celý příspěvek >
Na vosy bez chemie, 24.6.2010
Takže aplikace postřiku proti mšicím na zahradě je také týrání zvířat?
Kočky v zahradě, 24.6.2010
No ono za všechny zvířata je odpovědná osoba vlastníka, neboť zvířata se právě chovají bez ohledu na např. sousedské vztahy... Pokud si soused pořídí ze své svobodné vůle kočku, tak proč ne, ani to, že mi řve pod okny, když dovádí s kocoury mi... celý příspěvek >
Material pro ohraniceni ohniste, 24.6.2010
Proto jsem psal "ten správný"...Každý tramp to možná zná, s tím souhlasím, ale každý kámen není stejný a nárazově obložit ohniště je něco jiného, než si udělat stabilní na zahradě... A jak poznáte rozdíl mezi říčním kamenem z kterého létají úlomky a... celý příspěvek >
Material pro ohraniceni ohniste, 24.6.2010
Proč se nesmí použít kámen z vody?? To je úplně to nejlepší - z pěkně velkých ledvinovitých "říčáků"...Občas nějaký praskne, ale to je radost vždy někde na výletě, když najdu ten správný! Za 3 roky provozu mi praskly jen 2 kameny...
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 23.6.2010
Otázka je, co považujete za obnovení sadu... Chcete tam začít pěstovat ovoce na produkci a nebo jen chcete "dát si to dohromady" pro svou radost a nebo mít místo sadu zahradu se stromy..? To bych si prvotně rozmyslel a pak už jde spousta věcí, když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika