Příspěvky uživatele - 188.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
Zdravím, já mám osobně Stihl FS 87, ten je mimo Váš cenový rozpočet ale můžu jen doporučit. Seču s ním už 3 roky v podstatě bez údržby a bez problémů... Ovšem proč píšu, když jsem ho kupoval tak v základu byl ve výbavě... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s určením a názvem pokojovky, 11.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s určením pokojové rostliny - něco mezi kaktusem a palmou, s krásnými zelenými žebrovanými listy a drobnými kvítky v nejvyšších patrech.
Serina - celero petržel, 12.9.2011
Nevíte, jestli je to trvalka nebo dvouletka? Lada.opatov@seznam.cz
Problémy s Goji, 19.8.2011
Mně kvete prvně letos od začátku srpna (koupila jsem ho u Starkla), tak to mám ten druh, který u nás nedozraje? Nevíte, kde bych sehnala odrůdu kvetoucí na jaře?
Co je révě?, 24.6.2011
Nevíte, čím by se to dalo nyní ošetřit? Četl jsem příbalový leták Omite 570 EW a dle něj, není zrovna vhodná doba na ošetření proti hálčivci. Přesto asi zkusím preventivně tímto ošetřit, když nebude nad 25 stupňů C.
Co je révě?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto, zapoměl jsem se před tím přihlásit. Nevíte, prosím, tedy co by jí mohlo být?
Co je révě?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Nevíte, prosím, co by mohlo být této mé révě? viz foto. děkuji.
Kolik kg osiva na 700m2 travniku?, 26.4.2011
Já jsem koupil minulý týden v eshopu Bobr. Objednáno v pátek, přivezeno v úterý dopoledne, bez problémů... Na podobnou výměru jsem objednával 20 kg (4x 5 kg pytel), 15 kg zaseto a 5 kg jsem si nechal na "dosev". Na těch mých necelých 800 m2 těch 15... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 7.10.2010
Dobrý den, musím Vám hlavně poděkovat že díky Vašim, na tomto serveru uvedeným, radám se mi loni povedlo vypálit moji první a fantastickou jablkovici... Měl jsem z toho trošku (no dobře veliké) obavy ale povedlo. Ovšem proč reaguju, osobně mi... celý příspěvek >
Keře, které budou vonět, 17.9.2010
Dobrý den, nedaří se mi najít na netu katalog kěřů, které budou výrazně vonět. Tak Vás prosím o typy na rostliny. Děkuji
Žací nůž vs. struna, 1.7.2010
Mám to podobně jako kolega nademnou, strunou sekám nízkou trávu a dodělávky kolem stromů, zídek a domu a na vysokou trávu a maliny trojramenný Stihl - ten jak se roztočí tak ho nezastaví ani velmi hustá tráva - struna v té vysoké... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 18.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde o nemoc nebo pěstitelskou chybu. Zasadil jsem sazenice okurek a vše vypadalo fajn myslím, že i rostlina začala růst. Ovšem po týdnu začala vadnout všiml jsem si, že v úrovní... celý příspěvek >
Teréz, Augusteller - fa Starkl, 7.5.2010
Ale zahradnictví Strakl píše, že Augusteller je absolutně mrazuvzdorná. Chtěl jsem si ji koupit a vysadit na Vysočině (420 m.n.m)
Kostřava červená, 6.5.2010
Dobrý den, mám možnost koupit za pěknou cenu travní semeno kostřavy červené, ale nevím jestli je dobrý nápad založit travník s tohoto druhu. Půda je písčitá a na volném prostoru bez větších stromů (bez stínu) takže na slunci. Děkuji Pavel 
Rezavá místa v trávníku, 28.4.2010
Dobrý Den, Ach jóóó... ač jsem si říkal, že nebudu otrokem trávníku jako má sousedka (ale je to nadherný pohled, stéblo vedle stébla, barva... přelezl bych nejraději plot a trohu se v něm poválel) šílím při pohledu na naš,,trávníček,, a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika