Příspěvky uživatele - 143.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gardena 32 E Powermax - Al-ko Comfort 34 E?, 7.5.2010
Tak už som to vyriešil. Kúpil som tú AL-KO 34 E Comfort. Vyskúšam a potom ak bude záujem tak môžem napísať nejaké postrehy a poznatky.Martin
Kosačky Gardena Powermax: rukoväť - spínač?, 4.5.2010
Dobrý deň. Už som sem písal dotaz na kosačku Gardena Powermax 32 E. Nakoľko všetky kosačky Gardena majú rovnakú rukoväť a spínač, tak by som chcel vedieť Vaše skúsenosti s ním. Kosačka sa mi pozdáva, ale ma neočaril spôsob zapínania kosačky (tie... celý příspěvek >
Gardena Powermax 32 E - skúsenosti?, 1.5.2010
Nemáte ju nikto, alebo neviete nič o nej?
Gardena Powermax 32 E - skúsenosti?, 30.4.2010
Dobrý deň. Máte niekto skúsenosti s touto el. kosačkou? Ako sa s ňou kosí, je výkonná ako sa ovláda, ako funguje spínač kosenia, je dostatočne pevná atď. Skrátka Vaše skúsenosti. Bude stačiť asi na 350 m2? Vopred ďakujem. Maťo
Gardena 32 E Powermax - Al-ko Comfort 34 E?, 28.4.2010
Dobrý deň. Potrebujem novú kosačku asi 350m2(nový trávnik). Tieto dva typy sa mi pozdávajú, ale každá ma niečo svoje. Máte niekto s nimi skúsenosti? Na tej Gardene je také čudné zapínanie kosačky, ale sa dá super poskladať. Nie je to namáhavé to... celý příspěvek >
Dosetí travního semene, odplevelení a jiné, 26.4.2010
Dobrý deň. Aj ja mám podobný problém. Pozemok na jeseň postriekaný tot. herbicídom, po uvädnutí všetkého pooraný a nechený odležať do jari. Na jar rozrobený rotavátorom, urovnaný, vybrané korene a kamene. Zapracované hnojivo Travcerit (asi 25g/m2) a... celý příspěvek >
Výber kosačky?, 23.4.2010
Dobrý deň. Prosím o radu pri výbere el. kosačky. Asi na 400m2.Pozdávajú sa mi FLYMO Visimo, GARDENA Power max 32 E, AL-KO Comfort 34 E. Parametrami sú podobné, FLYMO má iba 3 výšky nastavenia strihu, ALKO je zase najťažšia 15 kg. Potrebujem nejakú... celý příspěvek >
Prosba o radu s výběrem vhodné zahradní sekačky, 13.4.2010
Dobrý deň. Ja sa chcem spýtať či je lepšia kosačka s mulčovaním, aleboje to zbytočnosť? Mám asi 400 m2 trávy okolo výkendového domčeka.  Je dobré raz za čas to pokosiť bez koša s mulčovacím nádstavcom (poslúži ako hnojivo)? Ďakujem. Martin
Založení trávníku, 2.4.2010
Dobrý deň. Minulý piatok som vysieval trávu. Urovnal som terén, pohrabal, vysial som osivo s vozíkom a potom povalcoval. Ale po vysiatí som nezapravil osivo do zeme. Môže to mať nejaké následky na vzchádzanie osiva, alebo na kvalitu trávniku?... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 30.3.2010
Dobrý deň. Aj ja sa chystám na takýto nejaký domček na sezónne využitie a občasné prespanie. Máme starú unimobunku so železnou konštrukciou a tú by som chcel na novo opláštiť z vonka+vnútra a medzi to izolácia. Na strechu nejaký škridplech, na... celý příspěvek >
Založení trávníku, 25.3.2010
Dobrý deň. Prosím Vás môžem už vysiaťna novo trávnik? Poloha je južné Slovensko. Už nemrzne ani v noci a cez deň okolo 15 stupňov a cez výkend hlásia dažde. Poradte. Veľmi pekne ďakujem. Martin
Kosačka Al-ko Comfort 40E?, 15.3.2010
Neviete poradiť? Tento model má aj funkciu mulčovania. Je to dobrá vec alebo nie? Alebo by stačila AL-KO SILVER CLASSIC 3.8 E. ĎAKUJEM. Martin
Tuja Smaragd alebo Gelderland?, 12.3.2010
Dobrý deň. Poraďte s výberom tují. Ktoré sa viacej hodia na výsadbu. Chcem z nich spraviť optickú clonu ale nie nepriehladný plot. Aké máte skúsenosti a ktorá je menej náročná? Vďaka. Martin
Výběr kvalitní travní směsi, 9.3.2010
Dobrý deň. Neviete mi poradiť nejakú slovenskú firmu. Celkom sa mi pozdáva od Barenbrug-Univerzal, ale zaujal ma aj Superrot (do sucha).To znamená že sa nemusí toľko polievať? A keď veľa prší tak mu to neuškodí? Veľmi pekne ďakujem za rady.Martin
Kosačka Al-ko Comfort 40E?, 11.2.2010
Idem zakladať záhradu a tráva asi 500 m2 a kupovať kosačku. Nie pri dome ale výkendová chatka.  Ide mi o to či je to kvalita za rozumnú cenu, alebo by stačila aj nejaká menšia a lacnejšia. A hlavne ako je na tom s kvalitou a či je to dobrá... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika