Příspěvky uživatele - 150.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou levnou benzínovou pilu?, 21.9.2011
když vytáhnete sytič, tak tahejte ten startér do doby než uslyšíte blafnutí, tj. první zápal, poté sytič zasunout a tahat až pila naskočí. zahřátou pilu startovat už bez použití sytiče.
Stara trava, 18.9.2011
taky jsem ted nedávno likvidoval několik let neudržovaný pole a Hecht 143 a k tomu trojzub a bez problému. Nic vhodnějšího než křovinořez s rozumným nástrojem těžko seženete, snad jen Zetor :-)
Hecht 146 nebo Husqvarna 128R (Jonsered BC 2128)?, 3.9.2011
Tak jsem ten krám poprvé vyzkoušel. Startování na jedničku. Olej s benzínem jsem míchal v nádobě, kterou jsem dostal s tím krámem, předem jsem teda ověřil, jestli ty rysky opravdu sedí. Vibrace na můj v kus při práci velmi nízké, popruh pohodlný.... celý příspěvek >
Bruska na řetězy motorových pil, 14.8.2010
no jelikoz je to cely z plastu, tak vule tam jsou. Podstava je na 90% plast, uchycení dvouma sroubama ke stolu neni taky nic moc, lepsi je uchytit trema, pac jinak se podstava krouti a pruzi, tudiz se kotoucem zajede hloubeji nez je nastaveno. ikdyz... celý příspěvek >
Bruska na řetězy motorových pil, 14.8.2010
Klidne bych si to koupil, mam neco podobnyho a no problem, mnohem lepsi jak pilnik
Strunová motorová kosačka Hecht 130, 11.4.2010
Já mám asi už pět let vyžínač grizzly, což je stejná čína jako hecht a řekl bych, že jsou to stejné výrobky pod jinou značkou. Seču s tím dost složitý terén jednou za čas a vyžínač dostává dost zabrat a zatím jede celou dobu naprosto bez zaváhání,... celý příspěvek >
Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu, 29.3.2010
to že pila funguje jak má je snad normální když je nová . Ale taky mě hodně překvapila ta spotřeba. Loni jsem na zahradě taky kácel podobný stromky a nespotřeboval jsem ani celou nádrž... Když jsem začínal se zahradní technikou, tak jsem si pořizoval... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika