Příspěvky uživatele - 166.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Brill, Stiga nebo Alko? Poraďte, 28.3.2010
Pokud Vás nelimitují finence volte stigu s hondou, jinak já mám alko silver B+S a jsem spokojen a to sekám i ve svahu do 20°, pravidelná údržba a vše v pohodě šásko je super jen pro boční výhoz se musí nasadit vyhazovací nástavec - žel ten už... celý příspěvek >
Briggs Quantum XRQ, 28.3.2010
Rozpojil jsem fajfku od nalisovaného konektoru na kabelu od zapalování a zděsil jsem se stavu toto konektoru! zevnitř silná oxidace a zvenčí dokonce už orezlý.  nalisoval jsem konektor na auto a zatím sekačka běží krásně klidně v nízkých i... celý příspěvek >
Briggs Quantum XRQ, 28.3.2010
Díky jdu to zkusit a odpoledne dám vědět jak to dopadlo.
Briggs Quantum XRQ, 27.3.2010
Díky za radu, ale tu jsem měnil jako první a nic pro jistotu jsem ji vyzkoušel v jiné sekačce a bezproblémů i ta stará svíčka fungovala...
Briggs Quantum XRQ, 27.3.2010
Po třech letech špatné motor nejde nastartovat když se zahřeje(cca po40min provozu) musí úplně vychladnout aby chytl. příjde mi že má i menší výkon. Ale do této doby (před měsícem) naprosto bez problémový a silný pomocník. Kdyby někdo věděl co to... celý příspěvek >
Briggs Quantum XRQ, 27.3.2010
Jaké máte zkušenosti s timto motem? popřípadě jaké jsou závady, životnost a podobně?
Al-ko 520 brv versus Al-ko 5200 brv, 26.3.2010
Mám stejný problém na stejné sekačce a po seřízení ventilových vůlí se problé s teplým startem mírně zlepšil pokud rychle thrnu startováním hned napprvý tk naskočí, ale jak nenaskočí na poprvé tak tahám i 5x než chytne už víc nevím čím to je a taky... celý příspěvek >
Al-ko 520 brv versus Al-ko 5200 brv, 7.10.2009
Po třech letech špatné motor nejde nastartovat když se zahřeje(cca po40min provozu) musí úplně vychladnout aby chytl. příjde mi že má i menší výkon. Ale do této doby (před měsícem) naprosto bez problémový a silný pomocník. Kdyby někdo věděl co to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika