Příspěvky uživatele - 1.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvouletý kvas, 26.3.2010
Domnívám se, že člověk by si na pálence z cukrového roztoku nepochutnal, ostatně proto je její výroba možná taky zakázaná: on totiž řepný cukr není jen sacharóza, kdyby totiž byl, tak by nedělal takový, ehm, nepořádek v pálence. Nevšiml jste si... celý příspěvek >
Jakou ruční vřetenovou sekačku?, 29.6.2009
Pokud chcete s vřetenovkou sekat vyšší trávu, tak si raději pořiďte sekačku s jiným principem sekání... Jám mám Brill. Jsem s ní spokojen, ale už v manuálu (!!!) je napsáno, že s ní lze odseknout cca max. 5cm. Při možnosti nastavení pouze do 4,5 cm... celý příspěvek >
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Zdravím, já můžu více než doporučit Dolmar 420C, mám ji půl roku a pořezal jsem s ní dřevo na topení na letošní zimu. Pila je lehká, má nízké vibrace, slušný výkon, startuje se tak, jak jsem nikdy jinou pilu startovat neviděl: stačí jednou... celý příspěvek >
Jakou vybrat pilu?, 17.3.2009
Zdravím, katalyzátor je prakticky věčný z jednoho prostého důvodu: je to jen voština potažená katalytickým materiálem, který nevstupuje do žádné reakce, ale jehož přítomnost reakci buďto "vybudí", nebo minimálně ulehčí. Takže pokud je ta... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 26.1.2009
To host 50.4 Ke konstrukci pil: konstruktér pily zhruba ví, co může očekávat od motoru dané kubatury za kroutící moment (Mk). Na tento moment se s jistým bezpečnostním koeficientem dimenzují součástky, které tento moment mají vydržet. A co se týče... celý příspěvek >
Dolmar P460, 23.1.2009
To host 55.68: A copak má Dolmar v motoru za plasty, že jsem tak smělý? A pokud nemá (jakože nemá), tak proč to sem taháte? Jinak já jsem si na základě informací v tomto fóru (hlavně díky _věcným_ informacím pana J.S., děkuju za ně...) koupil... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika