Příspěvky uživatele - 105.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez solo nebo s motorem Honda, 29.7.2010
Uvažuji o koupi křovinořezu solo 137 SB nebo křovináku osazený motorem Honda 35X, Solo výkon 1,5 Kw -Honda 1,2 Kw. Prosím o zkušenosti a názory.Díky
HQ nebo Honda, 25.6.2010
Na údržbu svažitého pozemku asi 1000 m vybírám křovinořez.Rozhoduji se mezí HQ327Rx a Honda UMK 425/435 E1  -/425 má výkon 0,9 KW/.Prosím poradte Díky
Solo nebo echo, 17.6.2010
 Takže názory na křovinořez ECHO SRM 350 ES versus SOLO 137 SB.Díky
Křovinořez - kvalita?, 16.6.2010
Plánuji koupit křovinák.Při pročítání tady v diskusi jsem narazil na značku "ECHO",na kterou jsou od Vás slušná hodnocení.Cena za typ který jsem vybral je skoro 11 000,-Kč.Myslíte, že cena odpovídá výkonu 1,1 KW a kvalitě?Mám to na sekání... celý příspěvek >
Křovinořez SRM-350ES, 3.6.2010
Na pozemek u lesa cca 800m se značně nerovným terénem, s vyšší tvrdou trpávou bez náletů potřebuji křovinořez.V našem servisu mi byl doporučen SRM-350ES o výkonu 1,1kw.Bude tento výkon stačit a prosím o zkušenosti a poznatky s tímto... celý příspěvek >
Prosba o radu s výběrem vhodné zahradní sekačky, 25.3.2010
Viz nedavna diskuse Chci si koupit sekacku, prosim poradte.
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 22.3.2010
Zastal bych se tu jemne elektrickych sekacek. Je totiz potreba skutecne vzit v uvahu typ nasazeni. Pri sekani zahrady u rodinneho domu, kde mate k dispozici napr. nekolik zasuvek kolem domu a pomerne neclenitou zahradu, tak odpada posledni a v... celý příspěvek >
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 22.3.2010
Zajimala by me jeste jedna konstrukcni vec k dnesnim sekackam - mam starickou sekacku OPP Domazlice (pres 30let) a protoze uz ji musiim prilis premlouvat, aby fungovala (a taky je dost hlucna) koukam po nove. Parkrat jsem se byl podivat v Moutnfieldu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika