Příspěvky uživatele - 255.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 31.3.2010
tému som si pozorne prečítala, bývame na záhorí a záhradu máme čistý žltý piesok do hlbky 1m... piesok by nemal byť problém, koreňová zelenina tu rastie doslova pred očami, najväčší problém je ju v jeseni vytiahnúť a nezlomiť, mrkva nie raz dosiahla... celý příspěvek >
Jaký okrasný strom, 31.3.2010
jilm holandský - ulmus holandica (minor) ´wredei´- najprv štíhla koruna, nádherné žlté listy- môj neprehliadnuteľný favorit... v dospelosti sa jemne zaokrúhli... jk
Fikus benjamin, 26.3.2010
nestrihajte ho, vyberte z kochla a pozrite na korienky ak majú hnedé konce (a tie by mali byť biele) ostrihajte ich, substrát opatrne vymyť vlažnou vodou a presadiť do ľahkého substrátu najlepšie s perlitom... po presadení opatrne zaliať... u ficusov... celý příspěvek >
Rez na konickém smrčku, 26.3.2010
s chémiou vám neporadím, nepoužívam..., ale nemôže byť príčinou tieň...? netieni mu dom... picea conica má rada slnko... tento problém som mala s korejskou jedľou, vybrala som jej až príliš tmavé stanovište, ona pritom zvláda polotieň, posunutím asi... celý příspěvek >
Neznáte někdo tuto popínavku?, 25.3.2010
nie je to kiwi,...určite je to mina... :-)), minulý rok mi zdobila stenu
Jak množit thuje, 25.3.2010
nerozumiem... to nebude rozmnožovaním, ale snád odrodou, nie...??? hovoríte o jednej odrode...???, práve tie škaredé a placaté bývajú rozmnožované semenom... vegetatívnym množením sa zachovávajú rodičovské znaky...
Jak množit thuje, 24.3.2010
a načo tá pet fľaša...?, ja zakoreňujem bez akýchkoľvek pokrývok, ide to, len tých 10cm sa mi zdá málo, ja dávam aj 20-30cm vetvičky s patkou a 75% dlžky z vetvičky ide do pôdy, zostatok je nad zemou, chytí sa 95% odrezkov... s pet fľašou by sa ten... celý příspěvek >
Zahr. arch. navrhl velký záhon trav. Jak bude vypadat?, 17.3.2010
..jozef, viem že sa traviny zväzujú, to vie snád každý, kdo pestuje nejaké travy, no napriek všetkému mne to vždy po záhrade lietalo... suché ulomené listy z desiatich trsov... bolo ich dosť... to mi verte..
Zahr. arch. navrhl velký záhon trav. Jak bude vypadat?, 17.3.2010
konvalinka má úplnú pravdu, naozaj si treba rozmyslieť čo tam chcete, čo sa VÁM páči, alebo čo preferujete, aby vás to po čase neomrzelo... je to na vás... viem o čom hovorím... pred pár rokmi som si založila kvetinové rabaty... v lete je to... celý příspěvek >
Zahr. arch. navrhl velký záhon trav. Jak bude vypadat?, 17.3.2010
a orientácia...? myslím svetové strany
Zahr. arch. navrhl velký záhon trav. Jak bude vypadat?, 17.3.2010
...ťažko sa to bude posudzovať, no napriek tomu som zvedavá na ten návrh, prosím šupnite to sem... neviem si to ani len predstaviť... kostrava sivá je pekná len 3-4 roky potom už nie je tak vyfarbená a rozpadá sa, nedrží tvar a treba ju rozsadiť...... celý příspěvek >
Roubování čarověníků, 9.3.2010
dobrý deň, prosím vás kde je to špecializované záhradníctvo v Poľsku...???, do poľska chodíme a čaroveníky som videla iba zopár krát a veľmi drahé... dakujem vám... jk
Kompost, 8.3.2010 Obsahuje fotku
z paliet ho mám aj ja urobený, je pod čerešňou a lieskou, kvôli tieňu, aby nevysychal... má 3 oddelenia, takže cez rok plním jednú časť, druhá zreje a z tretej odoberám... a zas dookola tú prázdnu začnem plniť na jar... atd ináč dobre sa z neho... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 7.3.2010 Obsahuje fotku
dakujem za ohodnotenie, v podstate ste sa trafil na 98 %..."na štaflích" chodiť naozaj neviem...:-)))), ale robím všetko preto aby som sa to naučila správne..., áno, naozaj sa mi stáva, že si niečo navrhnem a nasadím a až po týždni vidím chybu... k... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 2.3.2010
...za dva roky pôdu ani mulč už nevidno, tento rok už musím doplňať...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika