Příspěvky uživatele - 52.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílá plíseň na růži, 13.6.2011
Děkuji za radu. Růži jsem postříkala v pátek Baycorem. Zatím ani bílé chomáčky u květů ani bílé skvrny na listech nezmizely. To už tam zůstanou? Stačí to postříkat jen 1x Baycorem a teď již Dithane po 3-4 týdnech? Postříkala jsem zároveň všechny... celý příspěvek >
Borax - hořká pihovitost jablek, 5.4.2011
Děkuji. Na mém sáčku Boraxu z drogerie nic takového není. Dnes takto tedy postříkám hrušku, doufám, že to zabere, je to moc pěkný stromek.
Šedý povlak na větvičkách, 30.3.2010
Jsem od Kyjova, jižní Morava. Mrazy tu byly také, ale kolik to nevím. Jinak ten vatový povlak je doopravdy jen povlak. Rozmáčknout není co, zkusila jsem to nehtem seškrábnout - jde to těžko, pořádně to tam drží. Jinak na ostatních větvích je povlak... celý příspěvek >
Hanita, 23.3.2010
Hanitu mám ted 4 rokem. Minulý rok jsem již rozdávala úrodu - na zavaření toho bylo hodně a do bečky zase málo. Plody jsou opravdu dobré- velké, štavnaté a jdou dobře od pecky. Strom stříkám pouze proti mšicím, tech máme hodně, jinak ne. Žádné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika