Příspěvky uživatele - 217.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerešňa bez listov, 10.5.2011
Zdravím, mam novu čerešnu nasadenú na jeseň, doposial na konároch žiadne pučiky nezakvitli, len úplne dole, skoro pri zemi vyrašili lístky.Čo s tým? Poradte, nie je to už stratené.
Hnojení trávníku versus pes, 5.5.2011
my to riesime granulovanym a hned sa to zaleje. pes ani deti na travu nejdu cca 2 dni. do vtedy vsetko zmizne. su ale aj hnojiva co ostavaju cele aj mesiac a tie su problemom.
Orez nových pučikov, 30.4.2011
Dobry den, chcem sa spytat ci mam orezavat priebezne nové pučiky na stromčekoch, ktore su na kmienku, kde nebude koruna. Alebo to zatial nechat tak? Dakujem.
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 28.4.2011
Skusim vas potesit. Velke bublinky mozu znamenat aj cistejsiu vodu. Ak je vo vode vela organickych necistot ako su proteiny... voda viac peni a male bublinky su stabilnejsie, pretoze cista voda ma vysoke povrchove napatie. Ako pisal Jardo nespajaju... celý příspěvek >
Tragédie jménem Monília laxa, 28.4.2011
Nesuhlasim. Proti sarke niet lieku. S trochou stastia mozno strom prezije. Na druhej strane stromy so sarkou su zdrojom dalsich nakaz. Aj preto sa niekedy odporuca nekompromisne spalenie.Virus neskutocne rychlo mutuje a meni sa. Na moniliu mame... celý příspěvek >
Tlak pro závlahu, 14.4.2011
...do mikrozavlahy staci maly tlak, preto sa pred vstupom dava redukcia tlaku. Mikrozavlaha ma byt pomala. Niektore pracuju aj pri 0,5 bar, problemom mozu byt striekace, pretoze na dostrek sa maly tlak najviac prejavi
1. rez tejto čerešne, 28.3.2011
Ďakujem za radu, sadil som ich na jeseń, mení sa niečo týmto?Teda rezať?
Kam dát rybičky, 25.2.2011
Kompresor na 20 l porovnavat s so slabuckym prebublavatkom v o velkom jazierku. Co vzduchovanie robi, je pohyb vody. Nejestvuje jazierko co ma vodu tepelne odizolovanu od podlozia... Preto pohybom vody cerpame teplo nielen z hlbok jazierka ale i z... celý příspěvek >
Okylsicenie hlbsej vody, 30.1.2011
Ja by som tam choval nejake jaskynne ryby a vodne jasterice.
Zastrihnutie do korunky, 29.1.2011
skusim to tak ostrihat a uvidim co bude :) podnoz je semenacik stark som si doviezol z ITTALIE
Okylsicenie hlbsej vody, 29.1.2011
...to je riadna nadoba! Ak by ste mali hnad do nadoby pod zemou, tak by som to riesil obcasnym nahnanim vzduchu poriadnym rozvodom z poriadneho kompresoru....ak by sa dalo, ze vzduch zostane rovno v nadobe a nepojde hore. Inak 24 kubikov v zemi v... celý příspěvek >
Strihanie slivoni, 28.1.2011 Obsahuje fotku
kolko konarov by som mal nechat tejto slivke a ktore dakujem
Strihanie slivoni, 28.1.2011 Obsahuje fotku
slivke sa na vyznacenom mieste odlomil konar. zacinaju rast vlky mam ich uplne zrezat alebo staci len niektore a ostatne len skratit?
Strihanie slivoni, 28.1.2011 Obsahuje fotku
hruska
Rezanie ceresne, 28.1.2011 Obsahuje fotku
pridavam foto zo sponmej strany
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika