Příspěvky uživatele - 185.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo nebo Stihl, 17.10.2010
No myslím že zas tak špatná není a tady u nás vím že je mají dva chlapi letos jsem je měl možnost vidět osobně v lese a docela jim to švihalo dobře a co se týče té třídy ano jeto profi a ta cena bych řekl poctivé stroje a dobrá cena.V
Solo nebo Stihl, 17.10.2010
Omluva to solo je správně SOLO665 aSOLO675SOLO681 takhle jsem to chtěl napsat ještě jednou se omlouvám. V.
Solo nebo Stihl, 17.10.2010
Dobrý večer pánové tady se dohadujete o různých značkách pán se tady ptal SOLO nebo STIHL jelikoš taky vlastním dolmar 7300 hs a naprosto spokojenost tak pán nechť si pořídí to solo protože řady PS6400, PS 7300, PS 7900,a SOLO 656,676 681, JSOU SPOLU... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 29.9.2010
Zlatá slova máte můj souhlas.
Stáří benzinu do pily, 22.9.2010
Zdravíčko pánové chci se zeptat zda funguje přilytí fuel fit do mixu olejbenzín aby se nerozložil a vydrželo to dlouhou dobu namíchané a použitelné aby nedošlo k zadření pily v návodu píšou že to vydrží až 2 roky u adityxu prej 1 rok má z vás někdo s... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.8.2010
Dobrý večer pane ptal jste se na motorovou pilu PS7300HS jak maká jsem sní nad míru spokojený použývám jí převážně na tvrdé a více vzrostlé kmeny její chování při řezu je celkem klidné má velkou sílu tak když se zakousne tak jede nato jak je sylná... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.8.2010
Mylí pane co jte zde psal 223.77 z 9.2. 2010 o pilách DOLMAR možná nejste dost normální ani nechci použít pravdivější porovnání ale prosím vás raději sem takové bludy už nepište protože jsme to s chlapama teťka četli je nás tady 6 v partě a stoho... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.8.2010
Váš tchán nařeže s OM 962 za 6 roků 100 m3 dřeva a má problémy s dekompresním ventilem a.t.d. já koupil tuto pilu v M. tento rok v únoru a našvihala to samí a ještě našpalkovala jako nic a to jsem porážel kmeny o průměrech i 120 cm3 v případě... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.8.2010
Asi jste jedl hodně vtipnou kaši.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 10.8.2010
Ahoj lidi mám taky OM 962 a HS 7300 a jsem v celku spokojený s obouma pilama abych pravdu napsal tak nařežu zhruba 80 m dřeva pokácím a nařežu na 30 cm špalky ten oleomac 962 nařeže 70 m a zbytek ty brutaly dolmar a stím oleomacem jsem dokonce káce... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 5.7.2010
Ano měl bych s tímto pánem co zde loni psal tento úryvek souhlasit, kamarád těží s tímto OM 962 již 4 rokem pravda je taková že si nechal viměnit silentbloky v servisu jiné značky za ocelové tam mu bilo zděleno že ho mrzí že mountfield koupil veškerá... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.3.2010
Radši mi nepřipomýnejte tu kvalitní husku koupil jsem novou 235 e a nestačil jsem se divit nalitý olej z nádrže kdyš pila stála my vždy vytekl a aby toho nebilo málo tak neš došel benzín musel jsem olej asi 2x dolít aby neběhal řetěz na prázdno... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.3.2010
Ahoj chlapi mám 962 OM je to dobrá pila nevím co ty pánové pořad si stěžují přečtěte si na vedlejších stránkách o dolmarech jak jim praskají kryty nebo unovích jak po čtvrtém startu vytrhnou lanka a.t d. nebojte se.
Motorová pila Oleo-mac, 21.3.2010
Tak milý pane nevím jakou máte skušenost s oleo macem ale já s husqarnou velice špatnou kdyš jsem řezal tak my dvakrát došel olej a musel jsem ho dolívat olejové čerpadlo údajně automaticky nastaveno a musím do ní lít hustější motorový olej to mě... celý příspěvek >
Oleo-mac 952, 21.3.2010
Pánové věřte nebo ne ale vlastním skoro 3 roky pilu stihl ms 180 a stalo se mi že se mi strhl jeden šroub ze dvou který drží lištu stalo se to při řezání v lese a vyřešil jsem to tak že jsem šroub z boku na rantlu provrtal aš do plastu a zakotvil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika