Příspěvky uživatele - 209.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mnozeni lilie belostne (lilium candidum) ze semen, 8.2.2011
Dobrý den, Dobrý den, podrobné návody jsou na stránkách martagon. Některé semena lilii potřebují období chladu, jestli mezi ně patří i candidum nevím.Semena by chtělo namočit do teplé vody na 24 hod, možná déle(přidat peroxid vodíku, nebo... celý příspěvek >
Sázení růží, 5.2.2011
Na Helpmefind je i Orange Dawn.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 25.1.2011
V zahradkáři je uvedena May Flower, Amsdenova, Sunhaven, Delbard.
Štepenie egreša v predjarí, 17.1.2011
Děkuji, provedu
Štepenie egreša v predjarí, 15.1.2011
Chtěla bych se vás zeptat jak zachránit angrešt asi Pax. Psisko mi ho vyhrabalo a kmínek je překouslý na půl. Dá se na tu zbývající část naroubovat větvičky co zůstaly na korunce? Bohužel jsou mírně narašené, je totiž na SM dlouho teplo. Mám i... celý příspěvek >
Zazimování růží, 27.10.2010
Kristalon podzim, Podzimní NPK s guanem, Hořká sůl.
Zazimování stromkové růže, 27.10.2010
Ptala jsem se kolegy v práci, který se zabývá zimováním, kosením a výsadbou lidem, kteří na to nemají čas. A říkal, že stromkové zimuje tak, že na ně nasune papírový pytel a zasype listím a že to takhle dobře funguje.
Zázraky v zahradě, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Poslední kytka z jiřin, tak zas za rok
Zázraky v zahradě, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Tak dnes už zmrzly jiřiny, škoda
Právě kvete, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Česká Ave Maria
Právě kvete, 10.10.2010 Obsahuje fotku
Stále kvete Bordure Apricot
Severozápadní stanoviště pro růže?, 22.9.2010 Obsahuje fotku
Další květ
Severozápadní stanoviště pro růže?, 22.9.2010 Obsahuje fotku
Lion Rose
Severozápadní stanoviště pro růže?, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Na obrázku je Luisa Odier, nádherně voní. Lidka se připaluje, je to mohutná velkokvětá česká růže. Mám problém s přihlášením a i foto se tu teď dává jinak. Eva Kašpárková
Severozápadní stanoviště pro růže?, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Růže: Rosarium Uetersen, mohutná sadovka, opakuje/ fotky tu dávala Kája/, Luisa Odier, sadová až popínavá stará růže-borbonka, kvete opakovaně. Obě sytě růžové. Mohutná popínavka New Davn, světlounce růžová, polopný květ, podruhé kvete na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika