Příspěvky uživatele - 116.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva ve skleníku, 2.6.2010
Provedla jsem postřik Omite, ale stejně mne zaráží fakt, že do dnešního dne jsou rostlinky ve skleníku tak malé, zdá se mi, že se růst zastavil. Dáda
Jak dál s tulipány, 31.5.2010
Prosím o radu, loni na podzim jsem zasadila tulipány a hyacinty. Letos odkvetly a na záhonu jsou již jen nevzhledné listy. Záhon bych chtěla osázet květinami a nevím, jestli již mohu listy ořezat, poraďte, díky Dada
Réva ve skleníku, 31.5.2010
Koncem dubna jsem zasadila do skleníku Arkádii a Kodrjanku. K dnešnímu dni mi vyrašily asi na 6 cm, Kodrjanka má malinké lístečky a s povlakem jako trochu do stříbrna. Každý den chodím na kontrolu, vytahuji rostlinky očima, ale zdá se mi, že réva... celý příspěvek >
Orchideje a mravenci, 16.5.2010
Prosím o radu, během dvou týdnů jsem při zalévání orchidejí zjistila, že se mi uvnitř usadilo velké množství mravenců, snad si tam udělali hnízdo. Potopila jsem celý květináč do vody, část mravenců se asi utopila, ale dnes jsem to samé zjistila u... celý příspěvek >
Kniha, 5.4.2010
Jako začátečník jsem si koupila Pěstujeme révu vinnou od Viléma Krause ml., ale zdála se mi lepší knížka Pěstování révy vinné v zahradách od Pavla Pavlouška. Nevím, možná má někdo lepší zkušenosti. Míla
Pieris Little Heath, 5.4.2010
 Koupila jsem sazeničku keříčku Pieris Little Heath. Bylo určeno pouze stanoviště - polostín až slunce, ale prodavačka nevěděla nic o jeho pěstování a do jaké výše doroste. Prosím o širší informace, díky Mája
Salátové okurky roubované či seté?, 29.3.2010
Prosím poraďte zkušenější nezkušené. Které salátové okurky jsou lepší? Vím, že je ještě čas, ale nemám zkušenosti. Loni jsem si koupila Minisprint F1, ale zarostla mi celý skleníček, protože jsem nevěděla jak se zaštipuje, proto bych prosila o radu,... celý příspěvek >
Papriky F1, 25.3.2010
Prosím o radu, pokouším se letos pěstovat papriky. Zasela jsem a rozsadila papriky F1 a nevím, jestli se musí vždy první květ ulomit. Poraďte, díky Dáda
Papriky - kypření, 21.3.2010
Všude na zahradě i ve skleníku, který není vybetonován, má také krtonožku. Prosím popište jak vysoké kroužky děláte a jak hluboko je zapouštíte do země? Budu vděčna za každou praktickou radu. 
Stříhání borůvek, 20.3.2010
Myslím, že jsou všechny stejné odrůdy. Plody byly velké, ale bylo jich málo.D.
Stříhání borůvek, 20.3.2010
Prosím o sdělení, jak se správně borůvky stříhají. Mám již 5 roků 6 keřů borůvek, zasazené v rašelině a blízko spodních vod/ zahrada je u rybníka./Hnojím hnojivem na borůvky a rodedendrony, ale slabě plodí, protože nevím jak se správně stříhají,... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 19.3.2010
Myslel jsem, že kmínek nemá být vyšší než těch 80 cm a tažeň se krátí na jaře 2 roku na 4 až 7 oček, to znamená že se bude dále prodlužovat?
Réva ve skleníku, 19.3.2010
Jsem úplný amatér a chci pěstovat révu ve skleníku. Přečetl jsem si skoro všechny návody na pěstování. Koupil a přečetl brožuru od v. Krause ml., ale zdá se mi že je psána pro někoho, kdo má již zkušenosti s pěstováním. Není mi prostě jasné, když... celý příspěvek >
Rajče na sušení, 18.3.2010
Prosím poraďte, jaká rajčeta se specielně hodí na sušení. Loni jsem si koupila doporučené Marzáno, ale je to pozdní odrůda. V loňském roce bylo u nás na jihu deštivé počasí, rajčata dostala plíseň a Marzáno se vyhodilo.
Jak na krtonožku?, 18.3.2010
Děkuji za radu, pročetla jsem si všechny starší příspěvky. Všechny způsoby, které jsou popsané jsem již vyzkoušela, marný boj, takže nezbývá nic jiného, než asi zrušit pěstování zeleniny a udělat okrasnou zahradu, na které neudělá ta potvora tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika