Příspěvky uživatele - 21.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Symphonie, 27.4.2010
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s broskvoní Symphonie. Je vhodná do n.m. 400 m. S úspěchem pěstuji Red haven a Harbinger. Letos jsem narazila na tuto broskvoň a nevím, zda je dost odolná. Díky za každou informaci.
Je kos škůdce?, 26.4.2010
Nečtěte moc. Vždyť je to krásné, že jsou v přírodě. A když si zobne? Také chce přece žít, je to kos. To by nám potom mohli vadit i sousedé a ty také přece nebudeme vyhánět nebo trávit.
Klipsy pro roubování okurek a melounů Semo, 26.4.2010
Připojuji se, mně se také z pěti asi dvě rozpadly a třetí prasklo na naroubované okurce. Někde jsem četla, že se dají použít i kolíčky, které se dají koupit v papírnictví - takové kolíčky na přání. Ještě jsem se po nich ale neptala.
Jabloňová stěna, 23.4.2010 Obsahuje fotku
 Vážená paní Aleno, pod stromy na podnoži JTE-E, M9 je třeba mít zónu bez trávy(používám zhruba 80 cm širokou, ale stačilo by 60-70 cm ) , podnože tohoto typu koření mělce a trávní porost přece jen "žere " živiny i vodu,... celý příspěvek >
Červenomasá broskev, 23.4.2010
Také jsem hledala informace o této broskvoni a na internetu jsem našla, že broskve se dělí na žlutomasé, bělomasé a červenomasé - někdy zvané krvavé.  Je tu někdo, kdo tuto broskvoň má? Jaké jsou plody? Jsou dobré k jídlu, nebo jsou lepší ty... celý příspěvek >
Jakou jabloň?, 21.4.2010
Na Vysočině, ale také v celé ČR došlo za posledních 20 let k růstu průměrné teploty (1,5 stupně ?- pokud víte někdo přesněji tak mě prosím opravte) což je nepopiratelný fakt. Z tohoto důvodu na Vysočině rostou nejen jabloně a slivoně - ty tam... celý příspěvek >
Zhoustnutí habrů, 21.4.2010
Já osobně habr a buk nerozeznám. Vím jen, že jeden shodí listy dřív než druhý. Na pohled jsou to /pro mne za zelena/ oba stejné stromky.
Jabloňová stěna, 20.4.2010
Nepochopila a nebo já jsem to špatně formuloval, stromky na JTE -E, M9, Jo- Ha ale i M26 dávám od sebe 120 cm- při pěstování štíhlých vřeten  (mezi kmínky stromů je tato vzdálenost - pokud dáte 130 cm nic nezkazíte, na střídačku podnož... celý příspěvek >
Netkana textilie a plevel, 20.4.2010
Hlavně tam nedávejte tu černou slabou, pod tou pýr tvoří několikametrové šlahouny - udělala jsem to, co Vy máte v úmyslu, na tuto textilii dala vrstvu dekorační kůry a letos s hrůzou zjistila co pod tím všechno je. A hlavně - stahují se tam slimáci!... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 20.4.2010
Nechal bych to také na podzim, ale v těch 500 m pokud nejde o chráněnou polohu, by mohli být trochu problémy s růstem na JTE-G, přece jenom je to poměrně vysoko, zkusil bych nejprve jeden stromek a pak se uvidí...
Jabloňová stěna, 19.4.2010 Obsahuje fotku
 Nevím, nevím - podnože JTE-E a M9 jsou prakticky srovnatelné co do budoucí výšky a růstu naštěpovaných odrůd  , dle dostupných ůdajů JTE-E koření lépe než M9, vyniká brzkým nástupem do plodnosti, mnohdy plodí již ve školce. V pokusech... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 19.4.2010
Adam= Adamec, p. Dubský si mě špatně napsal do tel. seznamu. Po pravidelné každoroční "Světelské zahrádce " což je výstava zaměřená na nové rezistentní odrůdy ovoce a na zahrádkářské výpěstky z regionu se vždy po vánocích dělá... celý příspěvek >
Slimáci a kofein, 19.4.2010
Prosím nemáte někdo zkušenost s použitím logru z kávy na slimáky? Účinkuje to?
Foto meruňky - je uschlá?, 19.4.2010
Já bych tipovala, že uschlá není. Počkejte.
Podnože Krymsk 1 a Krymsk 2, 17.4.2010
Děkuji p. Kafkovi za odpověď, pro úplnost uvedu,  že jsme dnes absolvovali Horní Bělou (přednášky pěstování třešní na slabě rostoucích podnožích a řez Pilar) a stavovali jsme se v jedné nejmenované plzeňské školce na Krymsku 1 a 2 v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika