Příspěvky uživatele - 48.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelené jablko - opravdu Boikovo?, 23.10.2008
už delší dobu hledám na internetu informace týkající se jablka, které si pamatuju z dětství  /před víc jak 30 lety/. Kolem baráku nám rostly velké, rozložité, košaté jabloně a na nich zelené, až nezdravě zelená jablka. Velká, trošku zploštělá,... celý příspěvek >
Shorakvět nebo-li šuškarda, 23.9.2007
šuškarda je opravdu skvělá kytička, původně ji mám snad od pana Basíka,ale to už je dávno...výborně se množí dělením trsů /v zemi jsou nějaké zdužnatělé kořeny, nebo hlízko-kořeny/, skvěle se množí jarním výsevem zralých semen /mecháme květ úplně... celý příspěvek >
polostín, 23.9.2007
do polostínu můžete zasadit více půdopokryvných trvalek: barvínek, pupkovec - ten snáší i vysleveně stinná místa a na jaře vás překvapí krásnými pomněnkově modrými kvítečky, můžete vysadit i břečťan, ten hezky zaakořeňuje po celé délce výhonů,... celý příspěvek >
Jak množit tulipány ze semen?, 20.4.2007
Pane Šimůnku, zaujalo mne, že jste množil ladoňky ze semen. Už pár let sháním informace, jak toto provést. Kdy vysévat /psal jste v září/ a jak potom pečovat o malinké semenáčky.? Chtěla bych si namnožit ladoňk,y ladoničky, puškinie a bledulky.... celý příspěvek >
Nerine bowdenii, 20.4.2007
Já mám nerine už delší dobu, ale nekvetla mi. Pořád jsem se snažila postupovat podle návodu, jak ji pěstovat, v letním období, že má zatáhnout atd. Pak jsem se na to vykvajzla, zasadila jsem si pár cibulek do květináče - na jaře, cibulky začaly... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika