Příspěvky uživatele - 26.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničené cibule tulipánů, jak se bránit?, 30.9.2007
Mnohokrát Vám děkuji za rady. Budu se jimi řídit a snad už mým tulipánkům bude na zahradě dobře :-) Loňské tulipány jsem po létě v zemi nechala podle rozšířeného názoru, že mohou zůstat na jednom místě tak 2-3 roky. Ještě jednou děkuji za rady a... celý příspěvek >
Zničené cibule tulipánů, jak se bránit?, 29.9.2007
Dobrý den, moc všechny zdravím a naléhavě prosím o pomoc. Moc miluji tulipány, tak jsem se jala teď na podzim sázet další várku na jaro. Nakoupila jsem si krásné veliké cibule a začala pro ně připravovat místečko. Chtěla jsem je dát hned vedle těch,... celý příspěvek >
kosatce - reznou listy, 20.4.2007
Dobrý den. Začaly mi u některých kosatců reznout listy. Neusychají, jsou spíše takové měkké, ale je vidět, že odumírají. Kosatce jsou na zahradě nyní druhým rokem, první rok mi nekvetly, prý protože jsem je měla příliš hluboko. Tak jsem je teď... celý příspěvek >
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 20.4.2007
Dobrý den. Ne mé milé zahrádce řádí nějaký tajemný vetřelec, pochutnává si na mladých listech a poupatech. V současné době mu nejvíc chutnají poupata a listy tulipánu a k mému velkému smutku také listy plaménku. Už asi dva týdny se ho snažím... celý příspěvek >
pryskyrnik, 8.4.2007
Dobrý den. Také jsem si ho nedávno koupila a paní na trhu mi řekla, že je dobré jej na zimu vyndat, starat se o něj prý tak, jako o jiřiny. Pěkný den!
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 11.3.2007
Dobrý den. Jsem úplný laik - mohl by mi někdo prosím poradit, zda mohu hrách vysadit už teď, v březnu, když je takové teplo? A nebude mu vadit, bude-li na úplně stejném místě jako loni? Mnohokrát děkuji za radu. Stáňa
Cibulky lilie - na zimu ven?, 25.9.2006
Dobrý den. Prosím zkušenější o radu. Mají se cibule lilíí vyndávat na zimu ven z hlíny? Pokud ano, tak kdy a kdy je opět zasadit? Děkuji za radu, s pozdravem Stanislava
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika