Příspěvky uživatele - 8.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paludárium, 15.3.2010
Dobrý den, prosím specifikujte kolik kytek chcete pěstovat, jaké druhy, kam chcete paludárium umístit (zakomponovat k nábytku nebo volně), jak to bude s osvětlením, jakou máte představu o dekoracích nebo celkovém vzhledu atd.  Těch otázek je... celý příspěvek >
Křovinořez - jaký typ a značku?, 7.3.2010
Dobrý den, vlastním křovinořez Stiga SB436 HONDA a jsem naprosto spokojen. Při výběru mně pomohlo toto fórum, kde mi radili Stigu nebo Stihl. Stihl byl na mě v té kategorii, co jsem potřeboval, příliš drahý, a tak, i na základě doporučení prodavače v... celý příspěvek >
Masožravé rostliny, 26.12.2009
Ideální je nechat mucholapku být tak, jak je, uměle ji nepřikrmovat (pokud ji nemáte v nějaké uzavřené nádobě, kde nemá šanci si něco chytit). Pokud bude chtít, něco si chytí sama (mouchu, pavouka, komára...). Ani v přírodě ji nikdo nekrmí. A že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika