Příspěvky uživatele - 243.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyhnání krtka, 21.5.2012
Vyhánění krtka: vyzkoušel jsem všechny popsané metody včetně solárního plašiče, který vydržel jen jednu sezónu. Vycházel jsem z toho, že krtek je hmyzožravec a při obstarávání potravy se řídí čichem. Když nepomohl naftalen, zkusil jsem... celý příspěvek >
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 13.3.2012
Asi by se tam sloupová jabloň vešla, i když nevím jak daleko od sebe ty rybízy jsou. Uvažte, zda budou mít dost světla. Jenže nevím, jestli si budete moct vybírat podnož (snad 26). A nač ještě sem tam nějaká rostlinka? Snad ne brambor?
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 13.3.2012
Jabloně rodí jeden rok silně a následující mizerně - střídavá plodnost vzniká vysílením stromu nadměrnou úrodou v předchozím roce. Mám zkušenost, že jestliže se strom takto "rozkývá", nesnadno se toho zbaví. Jediný způsob je redukce násady... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 13.3.2012
Asi před 50 lety na zahrádkářském kursu nás učili, že na slivoňové podnoži prospívají meruňky v těžkých půdách, ale snáze podléhají mrtvici (apoplexii), do písčité půdy jedině semenáč. Toho se držím a funguje to.
Nepoznali byste druh broskve podle plodu?, 13.3.2012
Nevím nač by Vám bylo jméno odrůdy, když jste s plody spokojená, ale jsou tací, kteří to musí vědět. Třeba je to náhodný kříženec vypěstovaný z pecky a potom to je marná snaha. Broskev se musí řezat, jinak plodný obrost "vyšplhá" vzhůru a strom brzy... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 13.3.2012
Sulikol není fungicid, ale insekticid, který se už nevyrábí. Jestli jste nestříkal 2% Sulkou, byla to zbytečná námaha.
"Lepení" kamenných cestiček, 26.6.2011
Dobrý den, nedávno jsem v Receptáři nebo podobném pořadu viděl, že lze něčím slepit nebo utužit kamenné nespy, aby nedocházelo k jejich rozkopávání do trávy. Bohužel jsem nepostřehl čím to dělali. Pokud někdo ví, ať poradí...... celý příspěvek >
Chci novou meruňku, 19.5.2011
Já bych se pod to mohl podepsat. A někteří pěstitelé se v touze po snadném zisku ani nenamáhají korunku zapěstovat a místo toho za korunku vydávají výhony předčasného obrostu, které vyrůstají v ostrých úhlech a proto v době jejich plodnosti hrozí... celý příspěvek >
Co zasadit po uschlé meruňce, 19.5.2011
Staří sadaři tvrdili, že stromy se.ou pod sebe. Proto jsem vždy dodržoval zásadu, že se po sobě nemají sázet ani peckoviny, ani jádroviny, ale že navzájem to možné je. Také že meruňka na slivoňové podnoži patří do těžkých půd a na semnáči do lehkých,... celý příspěvek >
Polystyren, 2.5.2011
Zdraví a ptám se znalců. Protože v bezprostředním okolí zateplují lidé domy polystyrenem zalétají zbytky k mým slepicím kterým velice chutná. Nevíte zda to není nebezpečné. Zatím se jim daří i snášejí. Co vajíčka? Dík za rady.
Vápenka u slepic, 2.5.2011
Namáčení do oleje doporučuji ale ne do vyjetého. Používám jedlý olej po smažení.Působí spolehlivě.
Úzké jehličnany, 28.3.2011
Název pendula znamená převislý, takže nebude úzký a vysoký. Jsou to smuteční tvary.
Nátěr bazénu, 11.3.2011
Máte někdo zkušenosti s nátěrem bazénu z ocelových plechů na sila z Vítkovic?Díky
Slepice - tulačka, 27.2.2011
To je pravda, chováme celkem tři hejna slepiček, každé zvlášť a dva ze tří kohoutků jsou vskutku vůči nám agresivní.
Jakou filtraci, 12.7.2010
Az s podivem ze vsechny itesty vychazeji nejlip pro mountield, a to i na pily, sekacky a podobne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika