Příspěvky uživatele - 181.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoké včely ve staré zdi, 3.5.2010
Děkuji všem za reakce. Mám doma pár špalků tvrdého dřeva, navrtám do nich otvory 5-7 mm v délce 10 cm. Zavěsím je pod střechu směrem k jihu. Snad se přestěhují. Každopádně jsou hodně aktivní, nehodlám je likvidovat. Taktéž budou asi hodně odolné vůči... celý příspěvek >
Divoké včely ve staré zdi, 3.5.2010
Když bych pořídil detailní fotku, dalo by se z toho usoudit o jaké včelstvo se jedná? Počítám, že je to již 4.rokem co vylétávají z garáže.
Proč mi sadba vyčouhla?, 18.3.2010
Ale beze světla mu vyrostou chcípáčci. Prostě musí dodat světlo. Na vše mu bylo odpovězeno v předchozích příspěvcích. Stačí když si přečte jiné vlákna v těchto diskuzích. Chce to číst, číst a číst!!!
Semena ze zahraničí, 13.3.2010
Pěstoval jsem v roce 2009 odrudu rajčete Šejk.  Masité rajče s výraznou červenou barvou. Perfektně se osvědčilo na saláty, protlaky, zkoušel jsem i kečup jemný a ostrý. Od té doby má zmlsaná huba odmítá jíst kupované protlaky, kečupy z obchodu.... celý příspěvek >
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 11.3.2010
Trvá to 4 až 5 dní.
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 6.3.2010
Pěstoval jsem sazenice rajčat u v průhledných petkách a narostla tam zelená řasa nebo mech. Na funkci růstu rajčete to nemělo vliv. Snad jen to bylo výhodnější v tom, že jsem pozoroval mladou žížalu
Aky vykon kotla na vykurovanie foliovnika?, 27.2.2010
Nenapsal jsi, při jaké venkovní teplotě to chceš provozovat a jaké máš tepelné ztráty, popřípadě jaký výměník tepla. Takže jsi vlastně nenapsal nic 
Jak se zbavit studny, 27.2.2010
Studnu mám již řadu let,  využívám ji přes léto na zalévání zahrady... jsou to řádově m3 vody. Nemusím platit za vodu, dále za stočné. V dalších letech ji hodlám využít na druhý okruh v domácnosti-splachování (to bude dražší investice, ale i tak... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 26.2.2010
Domů stačí NAREX (dneš již běžná spotřebka, díly se dováží z číny za pár korun), o chlup lepší je MAKYTA. Pokud bych měl firmu, aby to vydrželo hodně, šel bych do značky METABA.
Sazenice rajčat byt/balkón, 24.2.2010
Tak je pěstuj pod zářivkou...
Pěstování sazenic rajč a paprik pod zářivkou, 21.2.2010
Vytvořil jsem si box z polystyrenu (3cm stěny) polepený z vnitřní strany alobalem (podlaha, bočnice, strop). Dovnitř jsem umistil misku a vysel celou řadu odrůd rajčat, Šejk , Tornádo F1, Strupnické polní rané, Toro F1, Bonset F1, Rubínek, rajče... celý příspěvek >
Pěstování sazenic rajč a paprik pod zářivkou, 10.2.2010
Ano, máte pravdu, že svítí jen v určitém spektru víz. FLUORA od OSRAMU 36W(350,-kč)  ale taky nezapomínelte, že má menší svítivost... cirka 1400 lumen! Naproti tomu OSRAM 36W/865 má 3150 lumen a cenu kolem (70,-kč). Rostlina se dokáže... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika