Příspěvky uživatele - 57.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Košíkářské vrby, 11.3.2010
Díky Pavle za tip. Já jsem z Černošic u Prahy což je blízko historicky košíkářské oblasti Zbraslav. Tady u mrtvého ramena Berounky roste spousta vrb, ale z které vzít řízky to tedy nevím. Ráda bych měla tutovku a také bych rchtěla vědět kterou... celý příspěvek >
Košíkářské vrby, 11.3.2010
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit, kde sehnat řízky vrb, které se hodí na pletení košíků?  Vím, že vrb je spousta druhů, ale na košíky se hodí jen některé. Samozřejmě, že v přírodě je nedokážeme rozpoznat. Z knih mám vyhledáno, že by se... celý příspěvek >
Plíseň v zahradě, 25.2.2010
Dobrý den, loňský rok se mi začala objevovat plíseň na některých trvalkách i letničkám. Rajčata i cukety ani nedozrály.Některé keře i růže také neprospívaly. Dnes jsem se vyděsila, protože odtává sníh a na trávě jsou plísně. Co mám dělat? Jak to mám... celý příspěvek >
Okus stromků zvěří, 22.2.2010
Dobrý den, v letošní tuhé zimě nám na zahradu vnikli zajíci a okousali několik mladých jablůněk. Broskví, meruněk, třěšní a jiných stromků a jedlých keřů si nevšímali. Prosím o zkušenosti, zda zvěř ničí jen jabloně, nebo podle čeho si vybírá. Všechny... celý příspěvek >
Květopas jahodový - koupit nové sazenice?, 22.1.2010
Dobrý den, problém květopase mne také zajímá. Ráda bych se od paní Dany dozvěděla z jaké literatury čerpala o jeho vývoji, já to totiž nemohu nikde najít. Z nějakého pramene jsem se dozvěděla, že také na jahodníky nalétává z kvetoucích jabloní.... celý příspěvek >
Stagnace Kamčatské borůvky, 24.1.2009
Modrý triumf se na mé zahrádce chová úplně stejně, jak to popisujete. Stagnuje a neroste. Mám ho zasazený už 4 roky. Na jaře trochu zaplodí, ale přírůstky větviček jsou sotva pár centimetrů. Vpodstatě vypadá, že je pořád stejně velký. Mám dva a oba... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika