Příspěvky uživatele - 83.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sběr spadaného ovoce, 6.9.2010
Jako že adaptér na čtyřkolku?
Zahradní traktor - nejvhodnější doba nákupu, 21.7.2010
Kavlitní české produkty - výrobci, sezonní slevy vlastně neposkytují, samozřejmě také lákají zákazníky na "slevy" ale po půl roce zjistíte, že "sleva" trvá pořád. Moje zkušenost s Wiscon..., ale traktor je kvalitní. Slevy... celý příspěvek >
Zahradní postřikovač, 21.4.2010
Po několika noname postřikovačích z superhyper jsem si po poradě zajel do Jesenice do SOLO a mám postupně;  zádový 12, přes rameno 6 a do ruky 2 litrové postřikovače - naprostá spokojenost, cena je samozřejmě vyšší, ale jako v mnoha věcech už i... celý příspěvek >
Košíkářské vrby, 11.3.2010
To podle toho, odkud jste paní Kutílková. Opuštěné a přerostlé prutníky košíkářských vrb jsou například hned za Štěpánem,  mostem přes Labe u Mělníka, nebo hned za Lomnicí nad Lužnicí směrem na Třeboň. Tam stačí se zahradnickými nůžkami... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika