Příspěvky uživatele - 19.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Campanula zvonek nevěsta, 28.1.2010
Ahojky Magdi, s tím zaléváním to není jednoznačné.Campanuly které mám přes zimu v chladu, ty opravdu zalévám málo, ale třeba zrovínka get mee, tu mám na parapetu nad radiátorem a doslova saje a saje, tak že každé tři dny dostává plnou misku... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 28.1.2010
Ahoj Lucko, je tady diskuse Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, kde je asi 113 příspěvků a sposta fotek, určitě tam najdete inspiraci.Já moc letničková nejsem, i když... Vloni jsem si napěstovala tolik letniček, že jsem málem osázela i hrnce z... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 27.1.2010
Ahojky Lucko, hlavně vyberte rostlinu která má hodně poupat a není moc rozkvetlá a koukněte v jakém je stavu.V těchto obchodech někdy bývají buď skoro usušené a nebo přemokřené a uhnilé.Listy musí být zelené bez známek poškození a i když campanuly... celý příspěvek >
Strelicie, 26.1.2010
Ahojky Ello, já ji nemám, ale něco jsem ti našla.Léto venku, to je v pořádku.V zimě 12-15st a východní okno.Je náročná na světlo, ale pokud je na jižním nebo jiho západním je potřeba stínit..Substrát nesmí vyschnout.V létě umírněná zálivka a v zimě... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 25.1.2010
Ahojky, dejte si tady do vyhledávání Campanula zvonek nevěsta a zobrazí se Vám diskuse kde najdete lat.název, jak ji kdo pěstuje a množí a spoustu dalšího.Hezký večer.
Jak nalákat na zahradu hady - slepýše, užovky apod.?, 9.1.2010 Obsahuje fotku
Nám se užovky nastěhovaly do dvora k jezírku a nevadí jim ani pes ani kočka.Břehy jsou z kamenů a tak jim skuliny poskytují úkryt, mají vodu ke koupání, rybky k jídlu a když je hodně teplo tak se vyhřívají na kamenech.
Pokojové rostliny, 19.12.2009
Hezký večer, Jarko koukala jsem na ten Váš ledviník, taky vám přes zimu jak se začne topit prosychá?Já se snažím rosit, ale moc to nepomáhá.
Pokojové rostliny, 18.12.2009
Ello, přísavník jsem množila.Na podzim jsem uřízla větvičky tak 20cm a asi třičtvrtě šupla do země, zalila a přikryla 5litr.sklenicí.Do jara jsem si toho nevšímala a odkryla až nehrozily větší mrazy.Většinou už byly větvičky narašené a zatím se daří,... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 18.12.2009
Jejda to je mazílek.Barča je krásná, já měla vždy ráda černý kočky i pesálky. Ello, pokud nemáš jinou možnost musíš ji nechat doma a doufat.Mě teda Bouganivilea přijde jako dosti vitální rostlina.Na jaře bych střihla a dala ven.Určitě pokvete.S... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 17.12.2009 Obsahuje fotku
Tak to jo, špatně vidím a někdy ani lupa nepomůže.Taky jsem ji měla, koupila jsem ji na jaře, zimu strávila v chladu, opadala a k jaru obrazila jenže další zimu to nepřežila, nevím co se jí stalo velice rychle uschla.Bouganivilleu mám taky.Zimuji ji... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 16.12.2009
Ello, moc pěkný je vidět, že se těm orchidejkám u vás líbí.Vedle Bougainvillei máte voskovku?
Pnoucí růže velkokvětá červená, 15.12.2009
Evo, moc děkuji, vše pročtu.Teda jestli mám Sympatii tak potěš... to bude trochu boj o místo, ale nějak to zvládneme.Manžel bude muset udělat trochu větší a bytelnější oporu.Ježíš jak já se už těším na jaro až to začne všechno rašit, kvést... hezký... celý příspěvek >
Růže, 14.12.2009
Paní Evo, mezi fotkama které jste sem vložila jsem našla růži Sympatii, kterou mám asi i já místo Paul Scarlet.Voní, dvakrát bohatě kvetla, po třetí to už bylo jen pár kvítků opozdilců.Je pravda, že může dorůst až do pěti metrů? Vysadila jsem ji... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 14.12.2009
Ahojky všem, IN,OUT Moniko nepřipadají Vám ty zkratky děsný?ta naše řeč je tak krásná. Já je přímo nesnáším a u nás doma je nikdo nepoužívá, ještě že takAle když už to tady bylo načatý tak In by pro každého mělo znamenat to, že... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 13.12.2009
Jejda Maruško, málem jsem to přehlédla, děkuji za pochvalu
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika