Příspěvky uživatele - 145.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice nesnáší, 29.5.2011
mám mladou slepici Dominant dostal jsem ji v březnu a hned snášela a ted je to týden co přestala snášet má všeho dost-kvalitní krmení pro nosnice, drcené skořápky, pšenici na noc -zrno a vodey dost začala pouštět peří děkuji za případné rady-odpovědi... celý příspěvek >
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 24.2.2011
ty žaluzie není špatný nápad a zahradníci na to mají speciální tužku a tu lze nahradit tou tužtičkou co si s ní ženy dělají linky na obočí taková ta ořezávací černá vydrží vše
Slepice - nový domov, 9.1.2011
budu si pořizovat od jedné známé slepici co už nese doma mám 3slepice co také nesou. Mám tu novou zavřít do kurníku, aby si zvikla?? na jak dlouho a čeho se vyvarovat u mojich slepic-aby jí třeba neuklovaly
Králíci - choroby, 10.12.2010
to co popisuju autor tohoto příspěvku je nemoc- koxidioza-existuje přípravek do pití a granulu pro králíky s proti kokxid já tím krmím též ale sejně si občas ta choroba najde nějakého králíčka páč si žerou bobky to je bohužel úděl králiků
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 27.11.2010
milá paní nemáte vůbec pravdu ani za mák to vám řekl KDO? Já mám ve skleníku papriky rajčata a okurky každý rok a pokaždé rozdávám páč nevím co s tak bohatou ůrodou
Neporytá zahrádka, 26.11.2010
já bych to raději ryl
Odčervování, 19.11.2010
drontal, lopatol tech pripravku je staci se zeptat v lekarne
Jak zorat pole ležící ladem?, 17.11.2010
vemte souseda ženu a děti a každý do ruky rýč a za 2hodiny je hotovo- takový záhonek a vy z něj děláte pole to je k :-D
Syrová a klasická strava pro psa, 16.11.2010
vážená paní chyťte se za hlavu když to píšete když nebyly granule -krmilo se masem a kostmi a ted když granule jsou tak kosti pes nesmí???- blábol nad blábol bylo těžké namíchat vitamíny ve správném poměru- zase drb-do masa se přidává zelenina +... celý příspěvek >
Vhodnost lidských léků pro psy, 14.11.2010
mnoho léků je jak pro lidi i pro zvířata stejná i nemoce - milá paní (pane) chytrý fakulto, když budete mít nějaká zvířata nemocná tka to poznáte asi nemáte nic než PC na kterém dloubete do témat
Slepice - chov - rada, 14.11.2010
nemám skoro žádně zkušenosti s chovem (pramalé) a chci si koupit 4-5 slípek mám nízký plot 1,5m ohrady pro ně tak uvažuji o dominantech může mi někdo poradit ---díky
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 12.11.2010
břečťan (Hedera helix) je nejlepří co můýe být plně s vámi souhlasím
Vhodnost lidských léků pro psy, 8.11.2010
vitamíny můžete, ale dětské dávky chce to výpočet na kg a ty antibiotika bych nedoporučoval protože nevím co to je za název a složení napište mi název léků a já na to kouknu a odepíšu jsem dipl.záchranář a kynolog takže se v tom docela... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 8.11.2010
to ale není tím to je chemii hlavně v potravinách a uzeninách v obchodě aby déle vydržela
Kanadská borůvka, 7.11.2010
nesmíte dávat ten popel žhavý-jinak ji spálíte a potom proč popel borůvka potřebuje kyselou půdu (hrabanku lesní nebo rašelinu)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika