Příspěvky uživatele - 212.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Archivace slivovice, 29.3.2010
Přátelé, dovolím si přidat další teoretické poznatky, které se mi podařilo zjistit. Co se týče skladování slivovice, pokud někdo neupřednostňuje skleněné demižóny apod, dobré je slivovici dávat do zelených flašek (pravděpodobně z důvodu menšího... celý příspěvek >
Archivace slivovice, 10.3.2010
Přátelé jsem potěšen, že se mi někdo ozval. Moc děkuji za rady, zavoskované mám jenom pár flašek, tak tuž to nechám a ten zbytek nebudu dělat. Uvidíme, pokud bude tato diskuze za pár let tak dám vědět:-) Jinak ohledně umělých špuntů jsem slyšel, že... celý příspěvek >
Archivace slivovice, 30.1.2010
Zkusím přidat svoje poznatky, zvolil sem celokorkové zátky, jsou tedy dražší (u nás 7,-Kč) ale vyčetl jsem, že víc vydrží. Co se týká vosku, tak opět jsem četl, že nejlepší je pečetící vosk, ale je poměrně drahý. Mám to hotové tak uvidím jak to bude.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika