Příspěvky uživatele - 216.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký drtič větví, 15.2.2011
dobry den resil jsem podobny problem jakoVy. Vlastnime les cca 2,5ha 75% smrk 10%dub,10% buk,5% vse ostatni, cili materialu na stepkovani spuostu. Po rocnim uvazovani, zbirani zkusenosti a rad jsem jsem koupil Hecht 300,tento novy drtic vydrzel cca... celý příspěvek >
Multicara 25 / spojkove lanko, 22.4.2010
zdravim, 2125kc je super cena, jestli muzete reknete kterou mate pojistovnu, ja jsem nasel nejlevnejsi za 3500kc, diky za odpoved.
Yanmar nebo Kubota, 17.4.2010
zdravim, chtel bych radu Yanmar, Kubota nebo Mitsubishi?
Multicara 25 / spojkove lanko, 17.4.2010
vemte, ze konstrukcni rok vyroby Multikary M25 je asi 1974,co chcete po 35lete babicce. na svou dobu to bylo idealni vozitko. jsem z ostravy, moje matka zdedila polovinu statku na valassku, i s lesem dvakrat do roka tam jezdim pro drevo, zpatky vezu... celý příspěvek >
Multicara 25 / spojkove lanko, 11.4.2010
presne tak, pokud je kara prazdna a teren pod koly je mokry (snih, led,blato nebo i mokra trava) neujedete nic, ja mam uzaverku, sice mi to nekdy pomuze, ale vetsinou me to zacne stahovat na jednu stranu. chce to hodne zkusenosti a rozumu.
Multicara 25 / spojkove lanko, 3.4.2010
o original zimnich pneu nevim, ale pry pasujou z nejakeho malotraktoru se sipovym vzorem. 
Multicara 25 / spojkove lanko, 3.4.2010
zdravim mam Multicar M25,problem jsem mel podobny, mel jsem pridrenou hridel se spojkovym loziskem oprava cca 150kc za nove lanko plus 4h prace.
Japonský malotraktor Kubota, 8.3.2010
zdravim diky za odpoved, ja potrebuji neco maleho s 4*4 s cim se mi bude dobre manipulovat v lese, s vykonem 20hp (do stepkovace) a celni nakladac at muzu nalozit kulatinu a s cim muzu odhrnout snih. mam ho pro svoji potrebu. mam zajem o starsi... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 4.3.2010
dobry den, procetl jsem si celou Vasi diskusi a zajimalo by me vas nazor. potrebuji malotraktor s celnim nakladacem, trivalec 18hp, tribodovy zaves, zadni vyvod hridel pohon 4*4,mam 2,5 ha lesa potrebuji sem tam nejake drevo vytahnout, nalozit a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika