Příspěvky uživatele - 47.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
Tak -máte někdo zkušenosti  s tímto startérem?
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
Dávat za startér tisíce... to si nemohu dovolit, když nevím na sto procent, že tam bude pasovat a točit na správnou stranu... Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
No právě jsem zjistil, že tam pasuje startér ze škody 1203,protože se točí prý na druhou stranu, než ostatní startéry.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
No na řemen tam je taky příprava, jen ten řemen taky nemám... no a kdyby to ten řemen chytlo a začalo to s ním motat, tak to bude jako vrtule a vyfackuje všechny kolem...
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
Nemám kliku, takže zatím nevyzkoušeno a nevím jak žhavit a motat klikou?
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
Přišel jsem na to tak, že klikou se točí na druhou stranu.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
Nene nemám kabely jsou v pořádku, a pastorek by na druhou stranu přece nezabíral, nebo jo? 
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
Dobrý den. Tak dnes jsem zjistil, že startér, který tam je- motá motorem na druhou stranu!!! Přezto chytal...  Nevíte někdo, jaký startér tam má být originál??  A to nemyslím kliku, ani řemen   Díky za všechny rady Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
A jak a čím měříte kompresi??  A když bude komprese malá???  A kolik vlastně má být komprese???   Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Omlouvám se Všem-nepřesně jsem uvedl průměr závitu ve válci-je totiž 27. Poradí mi někdo něco jak změřit tu kompresi???    Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Dobrý večer. Marně jsem se snažil změřit tlak na válci, ale mněřák, který jsem si půjčil má závit jen 22 a já potřebuji ke změření 24,ale již se pracuje na redukci. Tak snad zítra ty tlaky konečně změřím, ale,jestli to nestihnu, tak až v neděli,... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Andy ..  tuto otázku zodpovím, až to vyzkouším, aso okolo 15h, ted musím odjet a vrátím se až odpoledne, pak vyzkouším a hned odpovím. Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Dobrý den Kamile. prosím Vaše zkušenosti mi pomáhají rozšířit mé obzory-nepřestávejte prosím reagovat na mé dotazy-za Vše jsem vděčný-kor za rady od zkušeného opraváře. Díky Jenda.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Tak, abych upřesnil svoje problémy a rozšířil informace o motoru- tak označení motoru je.Typ..1D80,,,´BHP,,,6,5...PRM...2200...To je vše, co je na štítku motororu. Na čerpadýlku je napsáno ..CV 232042...a na vstřikovači je napsáno... VZ 45... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 3.3.2010
Dnes jsem nechal trysku přeměřit a nastavit-bylo mi řečeno, že má dávat tlak 120 B.Je nastavena-podařilo se nastartovat a motor čoudí-sice bíle, ale čoudí-jo a ze začátku tarokuje a po zahřátí přestane, ale zase v nižších otáčkách chcípe. budu vděčný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika