Příspěvky uživatele - 155.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tato květina, 19.3.2014
Děkuji za odpověď, podle Vaší rady jsem ji našla na google a vypadá to, že je to ona.
Jak se jmenuje tato květina, 19.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení rostliny, nevím, zda je to trvalka nebo pouze letnička. Děkuji za odpovědi. Alena
Lukon Glads, 5.3.2010
Děkuji a ještě za jak dlouho po objednání vám balík přišel? A.K.
Lukon Glads, 4.3.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kvalitu zasílaných květin v tomto roce. Jestli už někomu květiny přišly a v jakém stavu, četla jsem na ně i negativní recenze. Děkuji za odpověď. A.K.
Jak se jmenuje tato květina?, 4.9.2009
To máte pravdu, jmenovka na té fotce je, ale patří k jiné kytce. Naše malá dcera si občas hraje
Jak se jmenuje tato květina?, 4.9.2009
Ano, je z mé zahrádky, dostala jsem ji od známých, ale bohužel bez nějakých informací. Jinak děkuji za info.
Jak se jmenuje tato květina?, 3.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych zjistit jak se jmenuje tato květina. Bohužel ani nevím jestli je to trvalka nebo letnička. Předem děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika