Příspěvky uživatele - 175.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení klobás studeným kouřem, 30.4.2015
Používám jedině suchý buk cele polínka. špalek o průměru 20 cm vydrží cca 3 hodiny. Udím cca 70 kg masa a 40 kg klobás najednou, teplota 20-30°C 100 hod. Míň je málo! Takto vyuzené vydrží i měsíc než se spotřebuje, to samé i klobásy.  Maso musí... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 30.7.2014 Obsahuje fotku
Sklizené malé česneky
Sklizeň 2014, 30.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Abych řekl pravdu nečekal jsem tolik příspěvků. Nejprve bych chtěl upřesnit za jakých podmínek a do čeho je celá palie česneku sázená. Na vláknech o pěstování brambor jsem již několikrát psal jak pěstuji brambory jenom v trávě, no a to... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Poslední fotka česneků Zdeněk
Sklizeň 2014, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Odstraněná částečně zemina, no a to tam narostlo
Sklizeň 2014, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Další fotka - česnek v plném růstu
Sklizeň 2014, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Taky připojím několik fotek česneku. Loni na podzim jsem záměrně zasadil celé hlávky a sklidil jsem viz fotky. Zdeněk
Ohřev bazénové vody, 17.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Mohu doporučit viz fotka. Solárky nejprve uhradí odebrané teplo v bojleru a potom se může teplo uskladňovat v akumulační nádrži, nebo ohřívat bazén.. Vzhledem k tomu, že je v létě přebytek tepelné energie solárka ji ukládají do bazénu. ... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Poslední fotka. Zdeněk
Pochlubte se květinami, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedna
Pochlubte se květinami, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Přikládám také několik fotek. Zdeněk
Problemy s pestovanim cibule a cesnaku v piescitej pode, 8.6.2014
Dobrý večer. Pěstování cibule a česneku není až tak složité. Pěstuji brambory v trávě a příští rok do téže trávy sázím na podzim česnek a na jaře sazečku. Přidávám nejméně 20% písku. Nehnojím, protože rozkládající se tráva nyní již kompost je dost... celý příspěvek >
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 8.6.2014
Dobrý večer. Nebojtese a klidně sázejte. Kdy myslíte, že se sází brambory na horách když jsou ještě v červnu přízemní mrazíky? Zdeněk
Světlušky 2014, 7.6.2014
Dobrý večer. Pepo, na Šumavě za tím nic. Zdeněk 
Odpuzovač koček, 4.6.2014
Dobrý večer. Je třeba zvážit zda necháte volně lovit kočky na vašem pozemku, nebo je vyženete a nastěhují se vám na pozemek hlodavci. Otázka zní - co je větší zlo?    Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika