Příspěvky uživatele - 31.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy ovocných stromů do Texasu?, 10.2.2020
Je pravda, ze urodu pokazi skoro kazdy rok pocasi. Co mu doporucit za ovoce? Chce i neco na palenku
Jaké odrůdy ovocných stromů do Texasu?, 9.2.2020
Dekuji za info, nevedel, že to bude tak složite. To znamena asi sehnat stromy nekde v USA
Jaké odrůdy ovocných stromů do Texasu?, 8.2.2020
Dobrý den. Kamarad si chce dovézt na zahradu do Texasu, poblíž Midlandu, Meruňky, slivone, hrusne, jablka a pár třešní. Vše tak po 20 kusech. Závlahy jsou samozřejmostí, nicméně jaké odrůdy doporučit?
Morella višně ožer listu, 27.5.2017
Je to opravdu ozer od nejakeho zivocicha male.velikosti, ty listy jsou vykousany jak od housenky atd. Jedna se mi o to, jak.casto postrik aplikovat, jak dlouho je ucinny, a zda se to da.delat preventivne ci poridit lapace atd deku j u
Morella višně ožer listu, 25.5.2017
Dobrý den, máme vysázeny víšně druhým rokem, vždy krásně nasadí pupeny a přírůstky nám něco sežere.Je nějaký postřik proti všemu hmyzu nebo se musí vyselektovat co nám to požírá? objevil jsem i mravence... popřípadě jak často aplikovat postřik, díky... celý příspěvek >
Množení rostlin in vitro, 2.5.2013
dobrý den,  chtěl jsem se zeptat, čistě pro zajímavost a také bych to rád vyzkoušel, jak se množí rostliny in vitro..máte s tím zkušenosti? 
Briggs Stratton nejde do otáček, 20.9.2011
tak jsem znova rozdělal karburátor.když jsem demontoval šroub zespodu, v otvoru pro šroub v těle karburátoru jsou dva otvory, jeden zároven s tělem karburátoru a vede do difuzoru, taková trubička, druhý hned vedle je trubička vysunutá od těla... celý příspěvek >
Briggs Stratton nejde do otáček, 14.9.2011
díky. dekarbonizace a zabroušení sedel ventilů.tak aby těsnily. jinak jsem z toho fakt na větvi. znovu jsem čistil karburátor, a motor spustil.tentokrát reagoval výborně a šel i do otáček. pustil jsem buben a pojezd a po ujetí 30m začali zase... celý příspěvek >
Briggs Stratton nejde do otáček, 13.9.2011
díky za odpověď. pořád tomu něco chybělo, sundal jsem hlavu a vše včetně ventilů bylo hodně od karbonu.vyčistil jsem to a zaklepal ventily, karb je vyfoukaný vzduchem.ted to má správný zvuk, táhne to. ale. když sundam filtrbox, tak při přidání jde... celý příspěvek >
Briggs Stratton nejde do otáček, 10.9.2011
zdravím mám dakr panter rzs70, motor briggs.Startuje na poprvé, ale když přidám plyn nejprve divně zabublá a pak teprv jde pomalu do otáček, karb vyčištěný, svíčka má správnou barvu.při sečení je strašně slabý a dusí se... ventilová vůle se měří když... celý příspěvek >
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 3.12.2010
pH je 7
Zemina do skleníku po loňském omylu, 29.11.2010
děkuji Vám! tak dospod-40-35 dám čerstvý koňský- pak smíchám co mám rozleželý koňský a kravský, mám taky trošku slepičinců jestli to je dobré, to dám do hloubky 35-20 a na to zeminu a je to.. ještě tam mám takovou rašelinku- po stohu slámy tam zbyla... celý příspěvek >
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 29.11.2010
je možné že pH je nízké, mám objednaný testr a přípravek na zvýšení ph tak se uvidí- mám ale tvrdou vodu tak jsem měl pocit že se to vyrovná, tak a jsem na větvi tak jednou že 2/3 hnoje a ted že radši na zahrádku.tak jak? k tomu koňskému hnoji s... celý příspěvek >
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 28.11.2010
děkuji vám za odpovědi takže.-zastíněné papriky nejsou, sklo také propouští plné spektrum, tam problém nebude.ve výšce půdy taky ne, jak říkáte -paprika koření mělce, tak já vidim problem vtom, že jsem hnůj zaryl moc hluboko a taky jsem ho tam dal... celý příspěvek >
Zemina do skleníku po loňském omylu, 28.11.2010
ahoj ahoj ahoj   Mám dotaz ohledně hnoje do skleníku. Nehrozí to, že tam dám hnoje moc a rostliny spálím? vždy jsem to jen tak trochu zaryl a ted tu čtu 2/3 hnoje atp. moc rád bych věděl jestli to tak muže být. a ted, jaký hnůj?: do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika