Příspěvky uživatele - 64.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinná réva od Starkla, 8.2.2011
Já jsem objednávala loni na jaře od pana Knížka dvě bezsemenné odrůdy a rostliny přišly zcela v pořádku a pěkně rostou. Pouze poslání balíku nepředcházela žádná informace, tak jsem byla celkem překvapená. Jestli to budou skutečně ty, co jsem... celý příspěvek >
Jak pěstovat Kumoi?, 30.11.2010
Taky se připojím - mám už třetí rok nashi z Juralu (odrůda Nijisseiky), byla jsem překvapená, že hned další rok po nasázení měla několik plodů a jsou zralé už koncem srpna, letos začátkem září. Také se mi přírůstky zdály malé, teprve tento deštivý... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 18.7.2010
Dobrý den, elektronická dvířka jsou také mým snem, mám sice jen 4 kočky, ale bohužel se na společnou vycházku nikdy nedomluví, takže jsem taky dveřníkem. Můžu se zeptat, kolik taková věc stojí? Jana
Vaše zkušenosti s prodejci rostlin, 31.3.2010
Ze zahradnictví Tomáš Petro jsem si letos objednala několik fuchsií a další rostlinky, přišly minulý týden a všechny v pořádku, vzorně zabalené a zalité. Balík jsem si nechala poslat do zaměstnání a přišel hned druhý den po odeslání, takže chválím i... celý příspěvek >
Nenáročná rostlina do truhlíků, 4.3.2010
Je to tak - na jaře koupím a na podzim jdou do kompostu. Někde je uchovávat na to nemám bohužel podmínky a navíc by se měly na jaře řízkovat a zakořenit nové sazenice. Jednu zimu jsem to zkusila, ale nedopadlo to dobře, tak si raději každé jaro... celý příspěvek >
Poraďte prosím s Clematisem, 3.3.2010
Myslím, že pokud nevíte, co je to za odrůdu, tak bych je nestříhala, uvidíte, jak porostou. Pokud pokvetou na starém dřevě, jsou to ty, které se nestříhají, jestli odspodu vyrazí nové šlahouny a staré dřevo bude jen trochu obrůstat, asi jsou to ty,... celý příspěvek >
Jak na jaře ostříhat kiwi?, 3.3.2010
Nevím, z jaké jste oblasti, ale tady u Brna je moje mini kiwi ještě zcela spící, na záhoně jsou zbytky sněhu, také se ho chystám teprve teď o víkendu stříhat. Je to liána a plodí na loňském dřevě, stříhám ho obdobně jako révu. Záleží na tom, jak jste... celý příspěvek >
Nenáročná rostlina do truhlíků, 3.3.2010
Mám vyzkoušené kde co, ale myslím, že hodně vydrží a jsou nenáročné jednoduché převislé muškáty. Jen když se málo zalévají, tak méně kvetou. Navíc v různých marketech je prodávají sazenice 10 ks / cca 80 Kč, takže když se nepodaří, aspoň vám to... celý příspěvek >
Oleandr, 15.1.2010
Loni ho měli v Brně v Bauhausu, Hornbachu i v Baumaxu. Rostlina byla od firmy EUROSTEP s.r.o Praha dovezená odněkud z ciziny, vzrostlejší asi za 200 Kč a prý mrazuvzdorný až do - 15 (to jsem ale nezkoušela). Celé léto pěkně kvetl - je opravdu žlutý a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika