Příspěvky uživatele - 165.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olivovník ze semen, 31.12.2010
Zdravím všechny, nemáte prosím někdo nějaké zkušenosti s vyséváním semen olivovníku? Zrovna jsem nechal nabobtnat semena v teplé vodě 30-35 stupňů, a pak chci semena zasadit do květináčů a nechat je na radiátoru, jak dlouho trvá, než... celý příspěvek >
Lacný olej z hypermarketov, 28.12.2010
Prý... jedna paní povídala... když to nevíte z vlastní zkušenosti tak se k tomu raději nevyjadřujte! Na obalu to najdete vždy.
Citron z pecky, 27.12.2010
Dobrý den, taky jsem si vypěstoval citron ze semínka, a mám ho pořád v místnosti, kde se trochu topí (teplota kolem 20 stupňů), zálivku neměňte a to přesazování, bych nechal raději na jaro, musíte opatrně rozdělit kořeny, aby se moc nepoškodily,... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 27.12.2010
Díky moc za radu, už se těším na jaro, až budu moci všechny kytky šoupnout ven. 
Agave americana - odolnost, 27.12.2010
Dobrý den, mám doma v létě zakořenělou odnož z této rostliny a chci se zeptat, jestli mohu tuto agave vynést ven již v dubnu, protože mi teta říkala, že jakmile je malý mráz, tak, že zahyne, ale četl jsem někde, že je odolná do... celý příspěvek >
Trachycarpus takil, 27.12.2010
Dobrý den, jmenuji se Vašek, budu tady psát příspěvky a časem i fota, teď se ale chci zeptat, jestli má někdo zkušenosti s pěstováním palmy Trachycarpus takil, chci vědět jak rychle roste co mohu udělat aby rychleji rostl a klidně další informace,... celý příspěvek >
Lesni mravenci, 18.6.2010
velci lesni mravenci mi zacali odhodlane stavet mraveniste hned u zahonu s jahodami. Mate nekdo s timto zkusenosti? Mozna budou likvidovat skudce?Josef
Kvas jablek, 26.5.2010
Štáva pane Vysloužile je bez známky sladkosti.Hobok u nás na Podluží říkáme nádobě -plastovému sudu-na kvas.Takže to zkusím.Příští týden.Do té doby uzavírat "hobok" napevno nebudu, nechám to tak jak je.
Jak ostříhat zlatý déšť?, 2.3.2010
Je možné stříháním udržet živý plot ve stejné výšce aniž by na koncích rostly košťata nebo se plot stříháním snižuje?  J.
Přesazování Lonicery - Růže z Jerichu, 28.2.2010
Čím dřív, tím líp.  Čím větší kořenový bal, tím lépe. Pokud by se vám s keřem špatně manipulovalo, bez obav ho ostříhejte třeba i 20 cm nad zemí, obrazí spolehlivě. Po přesazení pořádně zalít.
Husqvarna 340, 28.11.2009
s bratrem jsem cely den zkousel porovnavat jeho husku 346xp /retez 0,325/ a moji dolmar 111 /retez 3/8/.porezali jsme poustu dreva, shodli se, ze je mezi nima obrovskej rozdil-hlavne v prubehu tociveho momentu, ale viteze jsme nenasli. u husky me... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 29.10.2009
Díval jsem se na MM55. Mantis má možnost připojení radličky k ohrnování brambor. To MM55 nemá, škoda. Jde mi právě o ohrnování brambor, které doposud děláme motykou. Na otázku ceny (v USA cca 6.500 Kč, Anglie cca 9.000 Kč a u nás 19.990 Kč) mi z... celý příspěvek >
Jak založit zahradní jezírko?, 16.10.2009
Byla jsem ve dvou firmách - v hornbachu prodávají heissnera, tam se se mnou nikdo moc bavit nechtěl, a v jednom zahradním centru v Plzni, tam asi rozuměli kytkám, ale do debaty o jezírku se jim moc nechtělo. V angličtině moc zběhlá nejsem, takže jsme... celý příspěvek >
Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 7.9.2009
Desátou sezónu mám v provozu OleoMac T746, seču cca 40 arů a taktéž kromě mazání převodu a dodržování poměru 1:50 u oleje v benzínu nic neřeším. Co se týče reklamace v Mountfieldu, tak jsem letos reklamoval prasklý plast na traktoru koupeném loni.... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 6.9.2009
Dnes jsem objevila všechny ty krásné obrázky a tak se kochám a kochám... Pokusím se vložit svoje kytičky, mám z nich velkou radost.Milena
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika