Příspěvky uživatele - 133.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka na zahradě, 2.3.2010
Ještě k toxoplazmóze. Co vím, tak kočka je infekční tak 3 týdny ve svém životě. Pak je imunní. Tzn. chytí jí většinou jako kotě pozřením myši. Vy byste jí chytili v této 3týdenní době, a to pozřením kočičího hovínka. Mám jedno batole a další miminko... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 1.3.2010
Prostě čím víc cizích koček vám na zahradu poleze, tím víc tam bude záchodků. Nejde o značkování, značkují močí. Takže buď kocoura nebo případně psa, ale u toho není zaručeno, že vám nezničí záhony ještě víc a taky vám bude kakat po celé zahradě.... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 1.3.2010
Těžko radit, kočka není pitomá. Je to šelma. Zrovna jsem v jednom srovnávacím článku četla, že v poměru k velikosti má větší mozek než pes a také má vyšší počet nějakých spojení (skoro 2x). Tedy je minimálně stejně inteligentní jako pes, spíš více... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 1.3.2010
Ještě k té půdě.. zda žijí v půdě suché, vlhké nebo je jim to jedno, zásadité, kyselé, co nesnášejí. Nerada bych si překopala (pochopitelně jen část pro začátek) zahrady zbytečně :-/ :-D Všude čtu, jak parazituje na savcích, ptácích atd., ale o jejím... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 1.3.2010
Projela jsem všemožné odborné i neodorné články na internetu a zjistila jsem, že sametka obývá travnatá prostranství vč. městských parků, na udržovanosti zahrady nezáleží, žije i zarostlé zhahradě, přežije i v silně obdělávané půdě, mnohdy na ní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika