Příspěvky uživatele - 46.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
první vlastní výsev rajčat, 19.7.2007
Díky za radu, ještě dnes je uštípnu. Koukal jsem, že některé mají již malé plody :-( Velikost květináčů mám bohužel zhruba poloviční, tak jsem zvědav, zda vůbec něco dozraje... možná budu muset dříve uštípnout vršek rostliny nebo budou jen rajčata... celý příspěvek >
první vlastní výsev rajčat, 19.7.2007
Díky moc za rady, s průběhem jsem zatím moc spokojený, ponechal jsem si 9 rostlin, zbytek rozdal. Aktuálně mám jiný problém. Rostlinky mají na hlavním stonku 2-3 patra plodů + další patro květů. Navíc mi vyrazilo odspodu několik bočních větví (1-2... celý příspěvek >
obyčejná fólie x netkaná textilie, 23.4.2007
prosím o radu / zkušenost, zda je nutné pro vytvoření ostrůvku s okrasnými keři a dřevinami použít pod mulčovací kůru netkanou textilii nebo postačí obyčejná folie (závlaha, mravenci, ...)? děkuji
první vlastní výsev rajčat, 16.4.2007
díky moc, akorát nevím, kdy je ten správný okamžik ...
první vlastní výsev rajčat, 16.4.2007
jsem úplný začátečník - letos jsem v poprvé (v posledním týdnu v březnu) provedl pokus o výsev rajčat (tornádo F1) do misky (za JV oknem) a v tuto chvíli mám vyklíčených cca 35 dvoucentimetr. rostlinek. prosím o radu, kdy přesadit do kelímků a na... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 16.4.2007
co je to F1?
sekačky Honda, 22.3.2007
Budu kupovat sekačku na pozemek 1000-1500m2. Kvůli kvalitním motorům a dostupnosti servisu v místě bydliště zvažuji především sekačky Honda. Rozhoduji se mezi "HRZ 536 C1 TDEA", na které mi však připadne nepraktické nastavování výšky střihu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika