Příspěvky uživatele - 116.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou jabloň?, 26.2.2010
Otava to není. Hledela jsem na internetu. Nejblíže je Topaz, ale kdyby byl ve žluté barvě, s růžovým líčkem. Hutností je to jablko po delším uskladnění asi jako Dukát.
Co je to za odrůdu?, 26.2.2010
To bude asi něco podobné, ale tato je zralá kousek dříve. Jakuba je na Slovensku 25.7. Koncem srpna (podud je nesníme), jsou na stromě sypká.. U červených jablek mají některá kraj dužiny načervenalý. Ta, kterou znám jí má bílou. Dlouho jsem ji... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 26.2.2010
Na Slovensku je tato stará odrůda známá jako "Jakubky". Měla jsem je v zahradě a odpovídaly by popisu. Na stromě jich bývá hodně a mají v průměru cca 7 cm. Milují je vosy. Když se v létě vytřídí, tak mají bez problémů 10 cm v průměru a jsou... celý příspěvek >
Jakou jabloň?, 26.2.2010
Jsem dnes na těchto stránkách poprvé a nevím jak zadat nový dotaz, tak zadávám do diskuze Jakou jabloň. Prodala jasem zahrádku, ve které byla výborná jabloň, stará 6-7 let, prý nová odrůda. Původní majitel si nepamatuje název. Jablka prý vydrží do... celý příspěvek >
Okousané jabloně, 26.2.2010
Ještědoplňuji. Zkusím tu moji osvědšenou metodu se stromovým balzamem a textilní fólií. Mám předtím dřevo postříkat proti přezimujícím škůdcům, nebo bych stromky totálně dorazila?
Okousané jabloně, 26.2.2010
Děkuji za odpověď. U některých stromků by šlo udělat přemostění. Syn mi říká, že mám použít kůru z vrbiny. Pomůže to, nebo je to zcestný nápad. Vrba je dobře vodivá, ale nechtěla bych, aby mi rašila z jabloní vrba. Slyšela jsem, že existuje srpový... celý příspěvek >
Okousané jabloně, 26.2.2010
Tak vidím, že nejsem jediná poškozená. Dnes ráno mi málem oči vypadly. Všech 13 jabloní je okousaných na kmenu i větvích. Byly vysázeny na pěstování na drát, takže jsou nízké. Neokousané je pouze to, co bylo pod sněhem. Celou zimu nebylo kolem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika