Příspěvky uživatele - 93.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký selektivní herbicid?, 6.6.2011
Nevíte někdo, zda existuje nějaký selektivní herbicid, který by nezničil  bílý jetelíček v trávníku při postřiku ostatního plevele? Děkuji za zkušenosti. Iris
Kysané zelí, 16.12.2010
Aby vám odpadlo hlídání žlábku s vodou, použijte místo vody olej . Bartas
Balkon na západní straně, 17.4.2010
Zdarvím VK, Mě na balkon svítí sluníčko až tak po čtvrté hodině a to ještě ne na celej.. Ale děkuji všem za rady..určitě něco vyzkouším.
Balkon na západní straně, 17.4.2010
Zdravím Gabčo, Tééda ty jsou krásný... Byly by chráněný..Tak to já je zkusím..moc se mi milionky líbí... Snad mi půjdou ikdyž určitě né, tak jako vám...:)
Balkon na západní straně, 16.4.2010
Dobrý den Blážo, děkuji za rady..fuchsie určitě zkusím, jsou moc pěkné..Co myslíte, šly by mi na balkoně i Millions Bells, nevím jak se to přesně píše.. Hezký den Radka
Balkon na západní straně, 15.4.2010
Dobrý den, Potřebovala bych poradit jaké rostlinky pěstovat na balkoně který je na západní straně... Loni jsem měla muškáty kvetly dobře ale ráda bych vyzkoušela něco jiného.Které rostlinky nepotřebují moc sluníčka? Děkuji všem za rady a tipy.
Sněžná fréza MF 70, 25.2.2010
Pokusím se to vyfotit, ale fréza je již nahrazena radlicí.Už není co frézovat.
Sněžná fréza MF 70, 25.2.2010
Fréza k MF70 To, co se tady píše o MF 70 je pravda, silný motor, robustnost atd.Ovšem ve spojení s org.frézou je to opravdu neohrabaný stroj, nehledě na funkčnost (nefunkčnost).Tuto frézu mám také, ale předělal jsem jí komínek na druhou... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti s prodejci rostlin, 24.2.2010
Zahradnictví JOHN v HK -Kukleny mohu jen chválit, každoročně u nich kupuji polopřevislé muškáty Blue Sybille (fialové) a též Javůrkovy azalky. Ceny jsou příznivé. Kvalita bezvadná. Iris z Krkonoš
Kde najdu brambory se silnou opravdu bramborovou chutí?, 11.6.2008
Zdravím, taky vím co je to dobrá brambora a to nejsem tak moc staršího data.jsou různé brambory vodnaté které jsou bez chuti, pak moučné co se musí hlídat aby se nerozvařili, nejlepší brambory jsou lojovité jsou snad na všechno a dobré chuti! Takoví... celý příspěvek >
orchidei, 9.9.2007
Muže my někdo poradit, jak přezimuje orchidea?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika