Příspěvky uživatele - 94.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněžná fréza MF 70, 25.2.2010
 A nebylo by nějaké foto?
Připojení filtrace Bestway na bazén Marimex, 4.8.2009
my máme prstencový 4 sezonu ale letos už jsem zalepoval 3 dírku na horním prstenci, kde se objevili malé zpuchřelé kolečka tak v průměru asi 3 mm, takže příští rok bude asi obměna, ale to není problém když stojí 1700,-
Nadzemni bazen a kartusova filtrace - zmenit na piskovou?, 3.8.2009
Zcela určitě pískovku pro takto malé bazény mohu doporučit Marimex ProStar4 která nyní stojí 3400,-, bratr ji má 1,5 měsíce a je parádní příští rok ji kupuji také. Samozřejmě že mám doma také pískovku podomácku vyrobenou ale hnedka mohu říci že se... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko Silver 46 BR zkušenosti, 23.7.2009
Soused má 520 pořídil si ji také na přelomu zimy a jara a zatím je moc spokojený, já také pokukuji po 470 protože mám asi tak na sekaní 500m2 tak by to mělo stačit. Co se týče souseda tak převážně mulčuje protože mají dva psi a pěkný trávník nemá... celý příspěvek >
Al-ko sekačka, 26.6.2009
mohl být být opravdu problém v noži protože dnes se běžně v základu dodává mulčovací nůž, co se týče vady že vám vypdne chuchvalec trávy při vyndávání koše tak asi musíte počítat s tím že sečete drobný materiál který nemá soudržnost a nemyslím si že... celý příspěvek >
Za jak dlouho začne klíčení travního semene, 11.6.2009
každodenní pořádnou zálivku, nesmí dojít k zaschnutí semene-při zakládání vodou nešetřit
Husqvarna 240e nový model, 31.3.2009
Na to aby jste mohl tvrdit že HQ je poruchovější protože k vám chodí častěji na opravy by jste musel mít zmapované okolí ve smyslu kolik lidí vlastní HQ a Stihl-může být že je tam přemíra HQ a pak se není čemu divit ale ten blábol co jste napsal je... celý příspěvek >
Rychlerostoucí živý plot, 4.3.2009
Zdravím loni vlétě jsme koukali s kamarádem na živé ploty(rychlerostoucí) a našli jsme Turkestánský brest (Ulmus pumila celer). Kamarád ho na konci léta objednal a v říjnu mu přišly objednané stromky, které zasadil a letos se uvidí.
Jou koupit sekačku na 2200m2, 15.1.2009
Já budu kupovat AL-KO BR470 ale ten je pro menší pozemek pro vás tu BR520 ta stojí cca 13000
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.9.2008
to není těžké obě jsou dobré a spolehlivé pokud se rozhodnete pro jednu nebo druhou vždy to bude dobrá volba.
H345e, 10.6.2008
Podle mého bezproblémová pila(mám 350), použitelná spíše pro přípravu palivového dřeva pro RD než do těžby tam spíš pro odvětvování ale porazit 40 cm tlustý strom není problém(vždy mít nabroušený řetěz), co se týče napínání řetězu tak to je boční,... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 5.2.2008
Dnešní lazury nemusíte před novým nátěrem sundávat stačí zlehka zdrsnit a provést opravný nátěr.
lehká pila, 29.11.2007
Dobrý den zkuste se podívat na Husqvarnu 334T je to pila speciálně pro péči o stromy, váží 3,5kg a má dobře udělané vyvážení. Cenu jsem nesháněl, protože je to spec. tak bude asi trošku vyšší ale zde je opravdu se rozhodnout jestli se tím živíte nebo... celý příspěvek >
Výběr pily, 24.10.2007
Co jsem koukal tak u většiny pil kovový čtyčzub je pouze jsem ho neviděl na hobby Stihl (nebyl kovový ale z plastu) a nedokážu si bez něj představit řez silnějším polenem.
Husqvarna 340, 24.9.2007
Dobrý den, já mám 350 a jsem si plně spokojen, vím že je to o 10ccm víc než chcete pořizovat ale zahradu bezproblémů zvládne. Řežu sní ročnš cca 25m dřeva pro kotel a nemá problémy s 40cm dubem. Bohužel řetězové kolečko není prstýnkové ale musí se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika