Příspěvky uživatele - 16.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zestaření pálenky pomocí ultrazvuku, 23.2.2010
Ultrazvuk "vyklepe" volné plynné látky z tekutiny, které by jinak samovolně stejně utekly při větrání kořalky, jen mnohem dřív, než přirozenou cestou. Jinak na chemické složení ani na chuťovou kvalitu ultrazvuk žádný vliv nemá. Z mé... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 23.2.2010
Při ředění vodou /balenou/ se mi kalvados malinko zakalil /zmléčněl/. Je možná nějaká náprava? Děkuji. urota@seznam.cz Jo, to se stává, nevím, co to zapříčiňuje, ale mám zjištěno, že nahuštěním pálenky zpět na 52% (a trochu více) se mléčný zákal... celý příspěvek >
Stavba udírny, 18.2.2010
Postavil jsem si udírnu kdysi před léty a najednou začla překážet, tak já vůl, jsem ji zboural. Byla ze starých červených cihel nabouraných u souseda ze stodoly, kouřovod jsem měl 2 plechové roury obezděné štorckou a topeniště bylo asi 30x30x60 cm s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika