Příspěvky uživatele - 49.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyset trávu na větší ploše?, 23.2.2010
Držme se tématu jak vyset a potažmo jak také zalévat, když tam nedostřikne ani hadice (vzdálenost 30m) a na zavlaž. zařízení nejsou peníze. To je problém. díky
Založení trávníku, 8.11.2009
To fakt ještě nikdo neřešil jak zalévat místa se špatnou dostupností resp.  dostřikem? Hubicema na hadicích to asi nebude.. nevím, myslím že dostřik bude asi všech zhruba stejný těch 6m.
Výchovný řez Oleandru, 3.11.2009
j.janča     děkuji
Výchovný řez Oleandru, 3.11.2009
Na kmínek nebylo dotaz- to znám.
Výchovný řez Oleandru, 2.11.2009
Z Chorvatska jsem si dovezl malé části oleandru, které mi ve vodě zakořenili a já je nyní mám v hlíně. Potřeboval bych poradit jak a kdy ho stříhnout, aby mi hned ze země vyrazilo několik budoucích kmínků. Nechci aby rostlinka vypadala tak, že např.... celý příspěvek >
Založení trávníku, 22.10.2009
Jedná se o pozemek u domu, který bude na prodej a nějaký drahý zavlaž. systém v životě už nepoužiji- vyhozené peníze.  Musím vymyslet něco bez zbytečných dalších nákladů.
Založení trávníku, 21.10.2009
Na jaře budu sít a tak jsem zkoušel, kam mi dostříkne voda při zalávání trávníku. Odhaduji to tak na 6m ale já bych potřeboval dostřik tak  cca 20m což je pochopitelně utopie. Pochopitelně jak vidno na konec pozemku nedostříknu tak tam budu... celý příspěvek >
Zádový postřikovač, 8.10.2009
Potřebuji koupit obyč. zádový postřikovač tak cca 5-10l.  Víceméně použití jen na likvidaci plevelů Roundopem atd. Měl jsem malý platový 2l za 80Kč a po dvou letech mi při pumpování praskl. Chci aby to něco vydrželo. Vidím v nabídce, kde je... celý příspěvek >
Založení trávníku, 7.9.2009
Trochu teorie. Když např. zaseji trávník 1.dubna, kdy je předpoklad že bude mít oněch 10cm na první seč? Ptám se proto, že již 1.června bych na delší čas potřeboval odjet a péče resp. zalévání bude váznout. Jak to vidíte? Nebude problém? Bude to směs... celý příspěvek >
Založení trávníku, 2.9.2009
Žádná mechanizace nebude a na jaře už jen hrábě. Je to 400m čtv. Roundopem už je plevel zlikvidován před rytím.   Je jasný že na jaře resp. ještě letos se plevel objeví a tedy nějaký čas před setím ještě jednou trochu na jaře... celý příspěvek >
Založení trávníku, 2.9.2009
Letos už asi zasetí trávníku nestihnu a tak nyní připravuji půdu na jaro.  Prostě na hloubku rýče jenom klasicky otáčím půdu a nerozbíjím ani velké hroudy- prostě nechávám to ve velmi hrubém stavu.  Tak jsem to dělával vždy podle... celý příspěvek >
Fígl na prokypření půdy - kultivátor atd.?, 31.8.2009
Dovézt zeminu nejde. Obrubník je limitován a hlína sahá do výšky obrubníku resp. bude sahat po nakypření. To bych musel prvně odebrat bagrem a potom dovézt. Díky ale to neřeší problém. Vím, že stejně příjde na řadu pouze krompáč.
Fígl na prokypření půdy - kultivátor atd.?, 31.8.2009
To nejde, za cca 14 bezpodmínečně musí být hotovo!!
Fígl na prokypření půdy - kultivátor atd.?, 31.8.2009
Koupil jsem pozemek, kde chci letos zaset trávu cca 400m čtv. Postříkal Roundopem, plevel vadne. Myslel jsem že ručním rotačním kultivátorkem jen nakypřím nebo někde zreju atd. Dnes jsem na to vletěl a zjistil že do půdy nejdou ani zapíchnout rycí... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 16.8.2009
Nikdo nezna? neví?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika