Příspěvky uživatele - 38.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká rajčata do skleníku?, 23.2.2010
Kamarád pěstuje rajčata ve skleníku na 5 vijanů, pak je nahradí novými sazenicemi, které plodí do prosince. Skeník má přes letní měsíce v podstatě pořád otevřený. Sám si myslím, že se rajčata ve skleníku navyplatí pěstovat. Na pěstování paprik se mi... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 21.2.2010
Vápno je ale levnější.
Slimáci, 19.2.2010
Jaké pivo používáte? Některá piva je nepřitahují.
Kultivátor místo rýče, 12.2.2010
Obdělávám rytím asi 2 ary. Na podzim na etapy zryju. Již jsem psal o tom, že ryji lopatou, protože z rýče mně bolí záda. Při lopatě stojím jako svíce, plochu lopaty zašlápnu svisle a potom otočím zeminu jako rýčem. Záda trpí minimálně. Na jaře hroudy... celý příspěvek >
Zlte paradajky, 10.2.2010
Mirku, co je to za rajčata v dlouhých vijanech na druhém obr. v pozadí?  Popište a jaké mají parametry? Chuť, odolnost...
Malvazinka, 7.2.2010
Též závidím úspěch při naprosté absenci boje proti pilatce. Je to jistě polohou místa pěstování.  Polabí je pilatkou zamořeno, na Vysočině praskají větve pod úrodou bez postřiku.
Malvazinka, 7.2.2010
Moje Malvazinka také málo plodí. Bývá silně napadena pilatkou. Mám ji asi 6 metrů vzdálenou od Švestky domácí, která bez postřiku proti pilatce by neměla ani švestičku. Plody Malvazinky svou barvou trochu přitahují vosy. Jsou kyselejší chuti, pro níž... celý příspěvek >
Kiwi, 6.2.2010
Děkuji panu Vránovi za jeho příspěvek. Vychází z reality a tím má i svoji hodnotu. Pro pěstování, výběr odrůd a jejich vliv na konzumenta jsou tyto pohledy nutné.  Nadšení nás zahrádkářů způsobuje často zkreslující pohled, nedpovídající... celý příspěvek >
Bubnova sekacka jikov, 4.2.2010
Zkuste protočit s vyjmutou svíčkou.
Borovice Pinie, 2.2.2010
Moje zkušenost je taková, že semínka dobře klíčí a vzešlé rostlinky mi odešly stejně jak je uvedeno výše. Možná, že by pomohlo téměř nezalévat a rosit. Zřejmě vyžadují pěstování spíše v písku, než v humusem bohaté půdě.  Nejlepší je semínka... celý příspěvek >
Kiwi, 1.2.2010
Kiwi se snadno množí řízkováním.  Chtěl bych zájemce o pěstování kiwi upozornit na to, že vzrostlý keř je docela dost divoch a když zaplodí, tak si s ním můžete i kutálet, protože není problém mít třeba 15kg ovoce z keře. Takže doporučuji... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 31.1.2010 Obsahuje fotku
Kočky mám rád. Myslím, že i jejich majitelé by je měli trochu vychovávat, snažit se potlačovat jejich přirozenost, vždyť je to nakonec kočka domácí.  Kočky, které lezou po stromech, vylupují hnízda, chytají ptáčky, nemám rád.  Je to zase... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Dnes konečně vysévám jahody Rujana. Když jsem kupoval semínka, viděl jsem v prodeji i jiné měsíční jahody. Docela by mě zajímala zkušenost s plody jiných druhů. S Rujanou mám docela dobré zkušenosti.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 27.1.2010
Jestliže vysejeme semena rajčat asi v polovině února, můžeme z předčasně vzešlých rostlinek rozpěstovat více rostlin, odstřižením vrcholů a jejich založením do vody. Během týdne pustí vršky kořínky a také vyrazí z původních rostlin nové výhony, z... celý příspěvek >
Větve přesahující na sousední pozemek, 25.1.2010
Jak moc vám ten smrk vadí? Stíní? Zkuste si k tomu stromu vybudovat vztah. Třeba, že je krásný a zdobí jednu stranu zahrady. Sedávají na něj ptáci a hezky zpívají. Nacházíte pod ním šišky, s kterými se dobře zatápí. Tím, že je nad vaším pozemkem je i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika