Příspěvky uživatele - 150.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí šunka, 23.7.2009
Nezlobte se vy asi neumýte pořádně číst ten pán tam šůl měl a měl to šediví proč protože maso nebylo řádně zpracovaný MILAN
Rodex nefunguje, 23.7.2009
Toho prodavač bych vzal na zahradu u zkusil prshavky jak by nepomohli tak omlátit o hlavu tomu je to jedno hlavně že to prodá co 100% zabírá je karbid a je od něho pokoj
Díry v zemi - ktrek nebo hraboš?, 23.7.2009
Pet lahve nepomůžou měl jsem na zahradě slípky morky i perličky! Tak že krtek měl rámusu až až a vůbec mu to nevadilo co 100% zabralo byl karbid pět let byl od něho pokoj
Domácí šunka, 23.7.2009
Pánové pokud Vím tak správná šunka se dělá z vepřové kýty a né přidávat kůžičky
Domácí šunka, 23.7.2009
Šedne Vám proto že máte málo zpracovaný maso!
Domácí šunka, 23.7.2009
Pánové dělat šunku chce trpělivost já jí dělám tak že maso nakrájím na kostky velikosti cukru na kilo masa 25g rychlosoli a lžíčku cukru nechám tři dny uležet potom maso pořádně zprcujeme až se nám na něm vytvoří pojivo správně udělané meso je... celý příspěvek >
Stenson 5200, 31.1.2009
Pila Stenson se jako pila jenom tváří.V praxi to vypadá jinak, zvláště v porovnání s pilou Stihl. Malinčík J.
Kanadské borůvky - pěstování, 14.4.2007
Ahoj  Mam doma Borůvku Alasku a nevím jak jí pěstovat.Mohl by mi někdo poradit? předem dekuji.    S pozdravem začínající pěstitel Pavel
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika