Příspěvky uživatele - 217.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levandule ze semínek, 24.2.2010
Jak je to ještě s přezimováním? Četla jsem, že levandule v truhlíku přežije, ale co když jsou mrazy jako letos -25°C? Sousedka si dává než přijdou mrazíky truhlíky na chodbu, může se to udělat i s levandulí?  Nebo jí dát na chodbu jen... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 21.2.2010
Děkuji mockrát za rady. Asi je to tím, že jsem sázela za pomoci odborníků, je to necelý tyden co jsem semínka zasadila a uz sem našla první klíčky. Nejdříve jsem si myslela, že je to nějaký plevel, ale když jsem viděla, že klíčí a je na nich ještě... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 18.2.2010
Děkuji moc za rady. Konvičku jsem raději hodila do sklepa, aby mě to nelákalo. Mohla bych být ještě tak otravná a zeptat se na správné přesazování? Zatím jsem to dělala dvakrát, u fialky a u draceny a ani jedna z nich to nepřežila. Máte nějaké rady?... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 18.2.2010
Dobrý den Vysela jsem si semínka levandule a protože jsem naprostej amatér, mám ještě pár dotazů. 1. mám vysetá semínka v truhlíku za oknem ještě něčím překrýt? (igelitový pytlík a pod.) Je lepší parapet nad topením, nebo bez topení, ale zato na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika