Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak často zalévat slepičincem, 26.3.2011
Koupila jsem sušené slepičince - na obalu je napsáno, že je možné dát lžíci přímo k rostlině a zahrabat - nespálí ji?...
Melounoviště 2011, 25.3.2011
Podle Mirkova vzoru jsem střihla vršek jedné papriky a namočila do práškového stimulátoru - je to asi 5 dnů, paprika drží, ale "nehýbe" se. Taky jsem koupila tekutý stimulátor na semena. Protože se mi sešlo víc balíčků oné zde proslavené... celý příspěvek >
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 25.3.2011
S tím otevřením střechy mně to už taky napadlo - kvůli vláze, ale taky proto, že při jarním tání a následném mrznutí podtečou skla a prasknou, ale jinak mám stejnou zkušenost - při shazování sněhu se podaří sklo rozbít. Jenom jsem to nějak nestihla,... celý příspěvek >
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 19.3.2011
No střecha se musí vlastně podepřít už při stavbě - je to součást dodávky, takové dvě rozteče. Za "profukování" jsem dokonce vděčná, i když jsme na některá skla dali už při montáži těsnění jako do oken, ale ne všude. Ty šrouby budu muset... celý příspěvek >
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 19.3.2011
No a na ten mech - nepomohlo by po pořádném očištění natřít něčím, co ucpe póry a tak už mech by neměl mít šanci - jenže čímpak? Nějakým dvouvrstvým lakem, pryskyřicí - jsem ženská, nevím.
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 19.3.2011
Mám skleník od fy Tobiáš snad dvacet let. Konstrukci jsem natřela ještě před sestavením barvou, kterou dodali současně. A nerezne, zatím jsem ani nepřetírala.  Ve své době byli jediným dodavatelem. Byla to dobrá investice. Ale potřebovala bych... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 19.3.2011
Děkuji za odpověď. Ještě jeden dotaz - semínka dýní jste taky "naštípnul" kleštěma, jako na videu? Já se o to pokusila, ale nepodařilo se. A u semen melounů to děláte taky? Už někdy v únoru jsem skoušela namočit semínko kupované dýně a po... celý příspěvek >
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 19.3.2011
Leskoru jsem zasadila na podzim 2009. Během loňského roku se jí moc růst nechtělo, přírůstky minimální, byť jz svah, drenáž, výživa. Komu již zarodila - jaké má plody?
Divné bodky na výhonkoch révy, 19.3.2011
Zmiňujete se o tom, že dáváte kořenit réví i do vody - za jak dlouhou dobu se dá očekávat zakořenění? Myslíte, že zakoření stejně rychle jako v samotném perlitu? Zkouším obojí, ale zatím dělá réva mrtvého brouka v obou případech...
Melounoviště 2011, 19.3.2011
Mirku, co dělá ta naroubovaná uříznutá podnož - po týdnu snad už jde poznat, jestli "jede" nebo je po ní, a prosím, nafoťte i ty ostatní roubovance, dík.
Oddálení rašení meruněk, 16.3.2011
Jak jsou na tom vaše meruňky s rašením v tuhletu dobu?
Melounoviště 2011, 14.3.2011
Děkuji Jiřině za odpověď, takže s těmi pro okurky abych už začala... Nakonec pořád jsem ještě neskusit klíčivost semen fíkolisté, co jsem loni sklidila.,,, Mirku, co ta uříznutí podnož - ještě pořád drží?  Držím palce.
Melounoviště 2011, 11.3.2011
tzn. 10 dnů od položení semínek k naroubování. Ale co myslíte podnoží bez kořínků? To je reakce na video? Taky jsem se tomu divila - jsem zvědavá a díky za ukázky, doufám, že budete v informování pokračovat, předem díky.
Melounoviště 2011, 11.3.2011
Mirku, protože jste si loni všechno psal a přece jenom už máte zkušenosti, hoďte tady datum, až budete začínat s pěstováním podnožové dýně, pak melounu nebo okurek nebo obráceně. Skoro bych řekla, že už je čas - dáváte je nejdřív naklíčit, nebo... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 5.3.2011
V návodech zřejmě výrobce nebo dodavatel s údajem 11,4 Nm podvádí, protože kroutící moment motoru GCV 160 je pouze 9,4 Nm při 2500 otáčkách a samozřejmě při pracovních otáčkách 3000 ot/min je ještě nižší. Lze si to ověřit přímo na stránkách Honda -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika