Příspěvky uživatele - 9.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Milionbels, 27.3.2012
Dobrý den, Gabčo, prozradíte, čím ty bellsky hnojíte. také je pěstuji, ale takové bohaté jsem ještě neměla :(díky jitka
Tumbeline?, 27.3.2012
Dobrý den, koupila jsem si petunky s označením : Tumbeline, máte, prosím někdo zkušenosti s pěstováním? hlavně mě zajímá, jaké délky dorostou? nenašla jsem informace, tak se ptám odborníků :) děkuji jitka
Heritage - zbědovaná po zimě, 1.6.2011
děkuji. jitka
Heritage - zbědovaná po zimě, 30.5.2011
Dobrý den, mám druhým rokem austinku Heritage, tuto zimu hodně namrzla, vyrazila jen jeden tenoučký výhonek :(mám ji vykopat a koupit si novou nebo obrazí? Děkuji jitka
Jak Vám přezimovala levandule?, 4.5.2010
Dobrý večer, taky jsem ostříhala na podzim, ale teď obhlížím jen suché větvičky. Samozřejmě raší L. angustifolia "Hidcote" ale latifolia zmrzly a jiné odrůdy angustifolia taky. Santolina a šalvěje pestrolisté, taky hvozdíky dostaly dost... celý příspěvek >
Jeřáb moravský - řez?, 4.5.2010
Samozřejmě lze, pokud jsou  nevěděla jsem, že také jeřáb má střídavou plodnost. děkuji jitka
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 14.2.2010
Dobrý večer, já jsem sela předloni poprvé, ale mnou vypěstované petunky ze semen se s těmi prodávanými opravdu nedaly srovnat. Nevím, jestli to bylo místem pěstování - okenní parapet nebo spíš rukama  m
Sadba celeru, 14.2.2010
Dobrý večer, já jsem vysela celer, po vzejití, v době, kdy mel dva pravé lístky prepíchala poprvé, asi po 14 dnech mají sazenice 4 -5 pravých lístků a přepícháte podruhé. Přihnojila jsem cereritem. Měla jsem opravdu hezkou sadbu. Pokud jste ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika