Příspěvky uživatele - 123.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej z kosačky, 1.3.2010
zajdete do nejblizzsiho autoservisu a klidne jim to dejte oni si snim poradi nebojte
Oleomac 951, 25.2.2010
ahoj nevlastnite nekdo tuto pilu a nevite jeji vykon vahu a jakou listou rezete znamy se o ni zajima ma moznost si ji poridit tak diky za info
Stihl ms 390, 24.2.2010
ale je otazka ktera je spolehlivejsi
Stihl ms 390, 24.2.2010
nebo zkuste 361
Uzávěrka na Multicar, 21.2.2010
koukni pod auto na diferencial a bud tam bude nebo ne  :-) pokud mas starsi 21 tak mely bud sklapeni nebo uzaver 25 mohly mit oboje
Zahradni traktor westwood, 19.2.2010
no ono mi asi nic jinyho nezbyde pokud ho nekde maj ten rozmer co tamm ma byt no uvidim kdyztak to budu muset nejak pokoumat vic :-)
Stihl, 18.2.2010
tlacit to byl jen vyraz mel byt v uvozovkach minimalne tedy ale bylo to spis proto ze tady letaji slova je dravejsi, kroutak ma plochou drahu letu apod nerad bych se v zklamal az ji pustim na celou listu jsem tez zvedavy na tu kvalitu list a retezu... celý příspěvek >
Stihl, 18.2.2010
lista 50-60 treba pkud se da osadit s ni ale snad ano
Stihl, 18.2.2010
mno nevim jestli zvenka jich tolik neni ale 266 kdyz za ni vezmu tak vidim vsude lehky kov tedy skoro vsude on i ten plat na vetrani ci startovani je jiny nemel jsem ani s timto dilem problem mozna se k ni chovam presprilis hezky:-) nevim ale vim ze... celý příspěvek >
Stihl, 18.2.2010
ano proto se zde tazu na zkusenosti snimy.. jinak kdyz by jste je dal vedle sebe tak ta 361 pusobi jako kvalitneji zpracovana porad jsem nechapal co tu vsichni maji s tou stilkou nepochopite dokud si ji nevyzkousite mel jsem 266 pila nad pily pekny... celý příspěvek >
Stihl, 18.2.2010
jde mi o to aby to nebylo treba jak se tady popisuje maunfield ale vypadaly vsichni ok jen ten prodavac kdyz jsem se ho zeptal jestli tato pila ma jiz kompenzator tak rikal ze to slysi prvne ale kdyz videl jak na nej valim kukadla tak povidal ze by... celý příspěvek >
Stihl, 18.2.2010
toto ale 361 nema ze?
Stihl, 17.2.2010
takze snizeni vykonu ale pozvolna?  jen by me zajimalo cim to hlida nebo jak ta vecicka funguje
Stihl, 17.2.2010
dobry den nemate nekdo zkusenosti se prodejcem stihlu ruzicka zarucni opravy... pozarucni servis a jeste nevite nekdo jestli stihl nechysta nejakou sezoni akci... a jeste jeden dotaz co nebo kde je kompenzator nebo jak to vypada co to dela??
Zahradni traktor westwood, 14.2.2010
dobry den mam zahradni traktor westwoood T1400 a mam problem s pohonem kostete na sber bud se toci porad nebo kdyz tam dam i dost dlouhy remen tak se stale toci ale da se urzet rukou ale to je remen tak dlouhy ze uz skoro spadava z kladek... nevite... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika