Příspěvky uživatele - 146.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomozte, prosím, s názvem rostliny, 14.1.2012 Obsahuje fotku
MAnželka koupila v Polsku pokojovou rostlinu, jejíž název neznáme a nevíme jak ji pěstovat. Prosím o pomoc.
Plody nektarinky praskají a hnijou, 29.7.2011
Mám stejný problém. Nektarinku mám již pátým rokem. První, bohatá, úroda byla třetím rokem, nepočítám-li bohatou návštěvu mtavenců. Vloni odpočívala, myslel jsem. Letos velmi bohatá násada, korektní růst plodů, který se však s příchodem studeného... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 14.2.2010
Dobrý den. Tak to bych nezkoušel. Metylalkohol od etylalkoholu doma nepoznáte ani za nic. Stejně voní stejně chutná, akorát oslepnete.
Solení vody v bazenu, 27.10.2009
Dobrý den, my máme objem bazénu cca 23 m3 a salinizační jednotka nás vyšla kolem 40.tis. s DPH, nebudu psát značku vzhledem k možným protireakcím a nechci někomu něco podbízet. Ale už při realizaci bazénu jsem věděla, že nechci nic chlórovat ani... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 23.8.2009
Katalog firmy Sieberz mi chodí pravidelně, neb jsem jejich spokojeným zákazníkem. Katalog se nijak neliší od katalogů jiných firem, zabývajících se distribucí rostlin. Jeho provedení je záležitostí marketingu a zcela přirozeně jsou fotografie již... celý příspěvek >
Kuna pod kapotou auta, 23.6.2009
Dobrý večer my máme problém s kunou které se zalíbilo pod kapotou v motoru nevíme co máme dělat pokaždé když chceme sednout do auta tak ho nejdříve musíme zkontrolovat zda nám něco nerozhryzala.Kdo má podobný problém prosím napištea poradtě jak se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika