Příspěvky uživatele - 11.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalamování květenství česneku?, 23.6.2010
Taky zkuste na 2 - 3 cm kousky nasekane stvoly nalozit a zavarit jako kysele okurky... Lahudka!
Kolko odobrat metylalkoholu, 14.2.2010
Ono je to pravda, navic je to jeste trochu optimistictejsi. Pri otrave methylalkoholem se jako antidotum (protijed) doporucuje podat desetinasobne mnozstvi ethylalkoholu ktery jej "vytesni" (cit. Marhold - Toxikologie). Takze teoreticky pri... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 13.2.2010
Proboha, prestante se modlit k nejakym procentum. Jestli krouzkuje nebo ne je uplne fuc. Ja po vypaleni zmerim koncentraci lihomerem jenom orientacne a redim destilovanou vodou tak dlouho, az je vysledek lahodny, hladky, chutny. Nedivam se na kolika... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 13.2.2010
Tak predevsim - neodebirate methyalkohol, nebo lepe receno JENOM methylakohol. Pokud byl kvas pripraven z kvalitniho a cisteho ovoce a pokud nedoslo k "pripaleni" u prvniho vypalu, pak tam nemusi byt vubec zadny. Kolik oddelit ukapu na... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 14.1.2010
To uz jsem tady nekde v nejakem jinem vlaknu popisoval. Tuto metodu uz leta uspesne pouzivam. Hadicka s kaminkem ma pri vzduchovani tendenci plavat. Hadicka i kaminek jsou "nafouknute" vzduchem. Nutno zavazicko, ja mam "provrtany"... celý příspěvek >
Palenie z exotickeho ovocia, 14.1.2010
No - mam ten dojem ze "pestitelske paleni" je zakonem definovane jako paleni vlastniho (na vlastnim pozemku vypestovaneho) ovoce. Samozrejme se po tom nijak intenzivne nepatra kdyz privezete napriklad na Valassku merunkovy kvas . Nicmene... celý příspěvek >
Jedno/dvoudelozne plevele, 13.4.2009
Dobry den, prosim poucte nekdo jednoho nevzdelance. Asi jsem nekdy na zakladce chybel, ale mam dotaz - ktere rostliny jsou jednodelozne a ktere dvoudelozne? Vim ze trava je jednodelozna a plevele v ni (treba pampelisky, sedmikrasky) dvoudelozne. Ale... celý příspěvek >
cibulky se zblaznily, 1.11.2008
Mi se loni povedlo neco necekaneho. Po sklizni cibule jsem do uvolneneho zahonu jeste napichal zbytek sazecky co mi zbyla od jara. Rikal jsem si ze uvidim co z toho bude. Potom byl dlouhy podzim a zima skoro zadna - a zacatkem prosince jsem mel... celý příspěvek >
Rychle rostouci strom se stinici korunou, 3.10.2008
Děkuji za inspiraci a pochopení mého úmyslu. Budu se muset smířit s tím, že strom už nesadím pro sebe, ale spíše pro mé děti, nebo vnuky. Americký červený dub znám z jeho domoviny, iopravdu inspirativní. Podívám se kde bych jej mohl tady v okolí... celý příspěvek >
Rychle rostouci strom se stinici korunou, 18.9.2008
Pane Jekylle, moc Vam dekuji za tipy, okamzite zacnu proverovat dostupnost jednotlivych rostlin. Prozatim u mne vede Javor cerveny, ale ani ostatni tipy zatim nezavthuji. Myslite ze Liliovnik by prosperoval v podminkach Beskyd?
jak vyrobit višňové víno?, 13.9.2008
Z visni lze pripravit spickove vino! Je to tzv. "Tirolske vino", v podstate jde o postup jako u vina portskeho - dolihovani. Visne se po sklizni pomackaji tak aby se nerozdrtily kostky. Nechat dva dny v kadi nakvasit, potom prolisovat.... celý příspěvek >
Rychle rostouci strom se stinici korunou, 13.9.2008
Dobry den, behem vetrne smrsti nedavno mi padla sedesatileta visen. Tato visen byla v centru zahrady a byla jednoznacne jeji ozdobou a vyraznym soliterem. Koruna pokryvala 2/3 "relaxacni casti" zahrady a byla na jare zdojem obdivu kdyz... celý příspěvek >
Jahody v truhliku, 11.5.2008
Dobry den, zajimal by mne nazor na pestovani jahod v samozavlazovacich truhlicich. Myslim tim truhliky zavlazovane spodem pomoci knotu. Videl bych to na dve sazenice do bezneho 40 cm truhliku, zavlazovani a prihnojovani spodem. Truhliky by byly... celý příspěvek >
jak dokyselovat pudu boruvkam?, 30.3.2008
Presne tak! Prosim Vas zapomente na kyselinu dusicnou a neotravijte si s ni pudu na zahrade. Tech vyse zminenych "par kapek" muze (ale nemusi) byt neskodnych, ale je to velice vagni urceni koncentrace - a muzete zpusobit vice skody nez... celý příspěvek >
vysadba do studeneho koutu bez slunicka, 29.2.2008
Moc dekuji, prozkoumam tyto moznosti.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika